Odświeżmy razem tor do RC driftu - Warszawa Siekierki

Informacje o RC, tematy o modelach, zawodach itd.

Odświeżmy razem tor do RC driftu - Warszawa Siekierki

Postprzez rcarena » 7 kwi 2014, o 13:14

Witam wszystkich!
Poszukuję chętnych do odświeżenia i przygotowania toru do driftu modeli RC, który znajduje się po lewobrzeżnej stronie trasy prowadzącej przez most siekierkowski (pod wiaduktem).
Nie trudno tam dotrzeć ;)
Jakiś czas temu ktoś wykonał malowanie, ale przydałoby się nieco odświerzyć trasę.
Wymagane prace:
- dokładne zamiatanie terenu,
- malowanie białych linii toru,
- malowanie biało-czerwonych krawędzi ozdobnych,
- malowanie ozdobnych wysepek zieleni,

Rzecz najważniejsza!
Ja zakupię niezbędne farby oraz pędzle i walki malarskie :)
Zakupię również miotłę, uliczną choć dla sprawnego przygotowania terenu przydało by się ich więcej ;)

Termin prac 11-12 kwiecień 2014
Jeżeli znalazłaby się ekipa chętna do współpracy byłoby ekstra!
Propozycje zainteresowanych, uwagi lub sugestie proszę kierować do mnie na adres mail rogalski@rcarena.pl
Pozdrawiam!
rcarena
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2014, o 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odświeżmy razem tor do RC driftu - Warszawa Siekierki

Postprzez Terlik86 » 20 kwi 2014, o 12:33

Jestem za wysłałem Ci maila i czekam na odzew. Co do 11-12 przegapiłem ale chyba jeszcze nic nie zaczęte wczoraj byłem. Daj znać bardzo chętnie się przyłączę. POZDRO

Wszystkich chętnych na ustawki pod mostem w celu wspólnej jazdy bokiem :) zapraszam do znajomych :) Facebook : Rc Drift Siekierki ( Maciej Terlikowski ) Pozdrawiam

Dziś ( 21.04.2014 ) śmigałem i już wiem na pewno, że jeszcze nic nie zaczęte. Woda z trasy wdarła się na tor, ale nie stoi ona na torze bardziej część toru jest lekko wilgotna. Może w następny weekend jest ktoś chętny ze szczotką i driftowozem pod pachą ?????
Terlik86
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 12:29
Lokalizacja: Sulejówek


Powrót do RC Drifting

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość