Moje HPI Micro RS4 drift...

Informacje o RC, tematy o modelach, zawodach itd.

Moje HPI Micro RS4 drift...

Postprzez Kasztelan » 4 mar 2017, o 23:19

Witam wszystkich ;)

jestem tu nowy wiec chciałem się przywitać i pokazać mój 1 driftowóz. Wybór padł na HPI Micro RS4 Ford Mustang. Seryjna karoseria dość szybko podczas nauki dostała w kość ! Nie popekała ale mocno porysowana już była postanowiłem więc pomalować . Lakier jeszcze świeży i musi "usiąść" .. Jak widać muszę jeszcze wykończyć okna ... Co myślicie na taka zmianę z czarno zielonego mustanga na taki "dizajn" ??!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Mało jest karoserii 1:18 może mi ktoś powiedzieć gdzie dostanę poza hpi.pl czy rcwroblik.pl karoserię 1:18 subaru np..
Kasztelan
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2017, o 21:10
Lokalizacja: Kępno

Re: Moje HPI Micro RS4 drift...

Postprzez RC Drifter » 5 mar 2017, o 00:13

Wygląda jakby za dużo warstw, albo za grubo kładzione. Jednak kolorystycznie ok (mam podobnego hotwheelsa gdzieś).
Avatar użytkownika
RC Drifter
Touge Drifter
 
Posty: 688
Dołączył(a): 21 kwi 2009, o 18:52
Lokalizacja: Wysokie Maz. // Podlaskie

Re: Moje HPI Micro RS4 drift...

Postprzez Kasztelan » 5 mar 2017, o 01:14

Za dużo warstw... ;/ jaśniejszy dach wyszedł w trakcie wiec Co najmniej 5 cienkich warstw i bezbarwny na to ... Dam radę... Skończę to na pewno sie pochwalę;)
Kasztelan
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2017, o 21:10
Lokalizacja: Kępno

Re: Moje HPI Micro RS4 drift...

Postprzez Kasztelan » 12 mar 2017, o 16:49

Dzisiaj zacząłem "budowę" karoserii Fiata 126p póki co wzór z tektury wyszedł całkiem obiecująco ;) Co o tym myślicie ?

Obrazek
Obrazek
images upload
Kasztelan
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2017, o 21:10
Lokalizacja: Kępno

Re: Moje HPI Micro RS4 drift...

Postprzez Kasztelan » 15 kwi 2017, o 11:02

Trochę nowych kółek dla Mustanga zmienilem lekko rozstaw osi na szersze koła z tylu węższe z przodu... Sprawdzę trakcjie jak znajdę chwilę..

Oraz dalsze prace nad RC Kaszlem..

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kasztelan
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 mar 2017, o 21:10
Lokalizacja: Kępno


Powrót do RC Drifting

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości