Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez URKO » 3 gru 2009, o 11:07

casus maximus napisał(a):Czytajcie uważnie regulamin gdyż jest w nim sporo rzeczy, których nie było na naszych poprzednich imprezach np. kombinezony, choć w zapisie o kombinezonach jest pewien knif ( 8.3.k.). :)

Doszliśmy do wniosku, że drifting powinien być postrzegany jak sport profesjonalny, gdzie zawodnik jest odpowiednio wyposażony. A więc odpadają przejazdy po torze w koszulkach, spodenkach itp.


Kombinezony? nie bardzo rozumiem po co :scratch: I liga ok niech wygląda jak profesjonal, ale "Open" sama nazwa wskazuje, że dla wszytkich. Nie zapominajcie panowie, że większość uczestników robi to dla zabawy :banana: i jeżeli jest im wygodnie w krótkich spodenkach tym bardziej latem to ich sprawa :)
Avatar użytkownika
URKO
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 12:47

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Piotrek_Vabik » 3 gru 2009, o 11:19

Zgadzam sie z adamem I liga owszem ale niektorzy jezdza autami ktore sa warte dwa tys zl jezdza bo kochaja to i robia to dla zabawy a za taki kombinezon tez bedzie trzeba dac z dwa tysie;/ Rozumiem ze chcemy zeby ten sport sie rozwijal i byl profi ale dajmy szanse innym ktorzy sie dopiero w to wkrecaja i moze nie do konca maja takie srodki zeby sobie sprawic takie ubranko. Pomyslcie nad tym..

podrawiam
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez casus maximus » 3 gru 2009, o 11:41

Jak 1 Liga? O czym piszecie?
DRIFT OPEN to nie jakaÅ› 2-3-4-5-6-7-8-9 liga.
Po raz kolejny widać, że nie czytacie regulaminu, albo czytacie wybiórczo koledzy. :D
Otwórzcie sobie temat z regulaminem i doczytajcie.


Nie wiem jakich argumentów mamy użyć, aby Was przekonać do kombinezonów i "kombinezonów".
Dla nas sprawa jest prosta: drifting ma być kojarzony ze sportem. Chcemy promować drifting jako sport motorowy. Muszą być spełnione jakieś tam minimalne warunki, aby ludziska, media, sponsorzy nie patrzyli na drift jak na zabawę parkingowych upalaczy.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Piotrek_Vabik » 3 gru 2009, o 11:45

Ja jestem za profi ubraniem ale trzeba pomyslec tez o innych tzn o osobach ktore zaczynaja dopiero przygode z driftem i poprostu nie bedzie ich stac zeby spelnic wasze wymogi....

pozdro.
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez butch » 3 gru 2009, o 12:03

Adam, Piotrek- albo nie czytaliście regulaminu, albo nie chcecie go zrozumieć. Kombinezony są obowiązkowe, owszem, ale na końcu punktu o okmbinezonach jest napisane, że mogą to być kombinezony mechaników. Przywoicie wyglądające kombinezony dla mechaników można kupić juz za jakieś 60 zł, a jak kogoś stać na trochę więcej, to za około 400 zł są profi kombinezony kartingowe (nawet nie zdajecie sobie sprawy, ilu profi zawodników jeździ w takich właśnie kombinezonach), więc nie przesadzajcie z tymi ogromnymi kosztami zakupu kombinezonów, bo za 2000 to można wybierać i przebierać... Poza tym, zawody to nie tylko zawodnicy, ale także publiczność. Ktoś, kto ogląda zawody z trybun i widzi, że zawodnik wysiada z samochodu przyodziany w szorty i sandały, raczej nie traktuje tego jako sport motorowy, tylko podwórkową pojeżdżawkę. My chcemy, abyście byli traktowani poważnie, a jeśli za gorąco Wam w kombinezonach, albo uważacie, że nie stać Was nawet na taki za 60 zł, to już nic na to nie poradzę. Nie zmienimy przepisu o kombinezonach!

Wyjaśnijmy sobie jeszcze jedno:

Nie ma czegoÅ› takiego, jak pierwsza, druga, czy trzecia liga!!!!!!

Owszem, PFD ma podział na SDS i DS, SSS ma podział na Profi i Fan, ale to są tylko ich wewnętrzne podziały oparte na innych kryteriach dla każdej z tych organizacji.

U nas nie ma żadnego podziału dlatego, że chcemy, aby mniej doświadczeni zawodnicy mogli się uczyć od lepszych i aby doświadczeni zawodnicy mogli się zmierzyć z niekiedy zaskakującymi umiejętnościami nowicjuszy.
Avatar użytkownika
butch
Drift Open
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 16:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez casus maximus » 3 gru 2009, o 13:05

Po głębokiej analizie zapisu w regulaminie dotyczącego odpłatności za składanie protestów przez zawodników zmieniamy ten zapis.
Tak więc składanie protestów jest całkowicie bezpłatne.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Bartdrift » 3 gru 2009, o 14:42

No i super. Tak powinno byc. :good:

A co do kombinezonow : Uwazam ze nie powinno byc dla nikogo problemem zakupienie czegokolwiek. Przeciez wiadomo, ze to nie dla bezpieczenstwa, ale wygladu.
Osobiscie nie chce byc kojarzony z upalaczem laka pod remizÄ…, a to przynajmniej nas odrozni choc troche ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez rtuber » 3 gru 2009, o 15:14

butch napisał(a):to za około 400 zł są profi kombinezony kartingowe


Jakoś szukałem i nie znalazłem żadnego kombinezonu w zbliżonej cenie :/
Avatar użytkownika
rtuber
BadBoy
 
Posty: 1087
Dołączył(a): 30 sie 2008, o 13:19
Lokalizacja: Legnica

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Piotrek_Vabik » 3 gru 2009, o 15:16

rtuber napisał(a):
butch napisał(a):to za około 400 zł są profi kombinezony kartingowe


Jakoś szukałem i nie znalazłem żadnego kombinezonu w zbliżonej cenie :/


a ja szukalem i nawet kupilem:) http://www.rallyshop.pl/index.php?p1353 ... -top-event
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Bartdrift » 3 gru 2009, o 15:27

Szukanie trwalo 15 sekund:
http://allegro.pl/item824179667_kombine ... czowy.html

Panowie, nie ma co nawet klepac w klawisze o te pare zlotych. To i tak kropla w morzu wydatkow, a przeciez mamy spokoj i otwarte drzwi do inych serii na kilka sezonów.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez Forest » 3 gru 2009, o 16:12

ja mogę tylko napisać że jeśli szukacie taniego kombinezonu to weźcie raczej taki dla mechaników. Kombinezony kartingowe mają spory minus- ugotujecie się w nich latem w autach. Ich przeznaczenie jest trochę inne i wiadomo że w karcie to konieczność żeby chroniły od wiatru i wilgoci, ale w samochodzie i bez tego jest spora kara.

pozdro
Avatar użytkownika
Forest
PSS Team
 
Posty: 231
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 20:41
Lokalizacja: Poznań RATAJE

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez bartpa » 3 gru 2009, o 16:30

casus maximus napisał(a):Jak 1 Liga? O czym piszecie?
DRIFT OPEN to nie jakaÅ› 2-3-4-5-6-7-8-9 liga.

Ale ci casus pojechali :rotfl2:
Avatar użytkownika
bartpa
DRIFTER
 
Posty: 142
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 18:30
Lokalizacja: prawie oswiecim

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez casus maximus » 3 gru 2009, o 16:36

bartpa napisał(a):
casus maximus napisał(a):Jak 1 Liga? O czym piszecie?
DRIFT OPEN to nie jakaÅ› 2-3-4-5-6-7-8-9 liga.

Ale ci casus pojechali :rotfl2:


Strasznie. Poczułem się jakbym był organizatorem podrzędnych zawodów w paleniu laka gdzieś pod remizą. :rotfl: :yahoo:
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez butch » 3 gru 2009, o 20:41

Jak widać powyżej- znalezienie taniego kombinezonu nie jest wcale trudne :glare:

Co do zniesienia opłaty za wnoszenie protestów- jest to krok w stronę uczynienia sędziowania jak najbardziej obiektywnym. Prosimy jednak, aby tego prawa nie nadużywać i liczymy na to, że każdy protest będzie przemyślany i uzasadniony :thumbsup:
Avatar użytkownika
butch
Drift Open
 
Posty: 88
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 16:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Regulamin - uwagi, opinie, propozycje

Postprzez TCS » 5 gru 2009, o 21:53

URKO napisał(a):Kombinezony? nie bardzo rozumiem po co :scratch: I liga ok niech wygląda jak profesjonal, ale "Open" sama nazwa wskazuje, że dla wszytkich. Nie zapominajcie panowie, że większość uczestników robi to dla zabawy :banana: i jeżeli jest im wygodnie w krótkich spodenkach tym bardziej latem to ich sprawa :)

Myślę że ich/twoja sprawa będzie na treningu lub paleniu laka pod remizą (jak to określił Casus) ale na zawodach wypadałoby by zawodnik jakoś profesjonalnie wyglądał.
TCS
DRIFTCLUB.pl
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 16:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regulamin

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości