PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fryzjer » 14 cze 2013, o 22:03

fasola-DO napisał(a):to się nie upoć :D

spoko, mam taki zajebiaszczi antiperspirant co trzymie 72h na pachę :twardziel:

a tak poważnie to jako mieszkaniec świętego miasta chciałem się zwrócić z apelem do uczestników parady o nie upalanie na nowym bruku wyremontowanej alei NMP, chciałem, ale tylko do dziś do godz. 18.30, kiedy to miałem sposobność przetoczyć się tym pseudo brukiem - cały uiebany olejem, nie ma czystego metra bieżącego nawierzchni. W związku z powyższym życzę miłego smażenia - aleje nabiorą prestiżu.
Avatar użytkownika
fryzjer
Touge Drifter
 
Posty: 431
Dołączył(a): 28 wrz 2008, o 11:33
Lokalizacja: EU

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 14 cze 2013, o 22:15

na bruku nowym zakaz !!! ustalimy wszystko na miejscu z policją trza jakas trase znalesc fajną bo miasto w remoncie moze przejazd przez I i II aleje nastepnie na jasną górę potem przez rynek wieluński i na miejsce
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 15 cze 2013, o 00:11

do zobaczenia wszystkim jutro kilka osób odwołało swoja obecność szkoda bo poraz kolejny ludzie wpisują się na listę tylko aby się wpisać ale my na bank się bawimy 80 % potwierdzilo przybycie i nie zajęło miejsca innym ,aut juz sam nie wiem ile bedzie

potwierdzilo jbb , karolina , radzia coel urko kołodziej max , wojtek ,bmw e46 z bmw trends

ping jest na bank zawodnicy bez aut pusty , grzechu , czarny , gali, maximus

jutro jestem cały dzień w terenie wiec jak cos na tel
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez Ariel » 15 cze 2013, o 09:52

Ja sie zbieram do Bielska, zabieramy Toyoty i smigamy do Was ;)
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez Mates JBB » 16 cze 2013, o 21:24

Osobiście uważamy cały dzień za MEGA udany. Najpierw zorganizowany przez nas trening na Rudnikach, gdzie odwiedziło nas wielu drifterów. Nabiegałem się tylko za słupkami bo Koledzy z Nissanów nie mieli do nich szacunku :) Ale trzeba przyznać, że pod koniec dnia sporo się nauczyli i zaczęli trafiać w trasę.
Potem kolejny etap to parada przez miasto. Ubaw po pachy z Muskiem porobiliśmy trzody na ulicach bo to "nasze naturalne środowisko" :) Na minus tylko Ci kierowcy co smażyli kapcia na nowej pięknej kostce (: Całe spotkanie pod barem rewelacja, sami znajomi dookoła i wspaniałą atmosfera. Czyli jak zawsze gdzie maczają swe palce Panowie z Drift-Open.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mates JBB
Touge Drifter
 
Posty: 330
Dołączył(a): 24 lut 2011, o 12:32
Lokalizacja: Łódź

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 17 cze 2013, o 07:12

witam doszedłem do siebie więc parę słów co do soboty :D

cały dzień pełen emocji :D

Najpierw trening na rudnikach dzięki ekipie jbb której udało sie zorganizować trening następnie pokaz aut pod barem spora frekwencja i fajna atmosfera

godzina 19 właściciele barking dogadują z z policją i biora na klatę paradę miejską

wyruszamy w sporej ekipie pod eskortą policji na miasto ping z właścicielami barking z megafonem reklamują bar drifterów i następną rundę w płocku

oczywiście nie brakło ronda hałasu i dawki dymu

jedyna rzecz która mogła budzić pewne zastrzeżenia to to że jak zwykle w paradę włączyło sie sporo aut cywilnych przez co cała grupa się rozciągła i nie za ładnie wszystko wyglądało do tego upalanie na jasnym kamieniu czego nie można było robić :(

miejmy nadzieje ze barking nie dostanie dużej zje... od władz miasta


po paradzie przyszedł czas na zabawę na którą zapraszał Drift Open

Było na prawdę grubo !!! litry bro !! mega muzyka zespół AZJA dawał czadu do tego ping i jego saksofon czad !!!

Tańce do samego rana na stołach , uśmiechnięte twarze , filmy driftingowe we wszystkich tv w lokalu bez cenne

Dla mnie była to jedna z lepszych imprez barowych na których byłem , w końcu można było pobawić sie i pogadać ze środowiskiem driftingowym gdzie nie można zawsze pozwolić sobie na to podczas zawodów

Dziękuję wszystkim za miłą imprezę

powtórzymy ją kiedyś ale już bez samochodów i parady :D
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 17 cze 2013, o 22:43

Kilka słów odnośnie soboty
jest u nas w mieście mega gorąco za sprawą parady właściciele baru mają mega bure za zorganizowanie tej parady

szkoda ze super udana impreza została przyćmiona incydentem na paradzie , jest mi zarazem przykro ze po raz kolejny na tego typu wypadzie kierowcy nie mogli zastosować się do jednej prośby NIE PALIMY LACKA NA BIAŁEJ KOSTCE

Po raz kolejny jesteśmy odbierani jak upalecze lacka !!!

Na pewno juz wiem ze barking musi doczyścić za pośrednictwem profesjonalnej firmy spory kawałek nawierzchni co jest tez sporą sumką

I na Koniec opinia barking była to najlepsza impreza Barking do tej pory Byliście niesamowici do samego rana
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez Mates JBB » 17 cze 2013, o 23:00

Niech czyszczą Ci co tą piękną kostkę zniszczyli, bo było to po prostu szczytem buractwa :mad: Przyjechaliśmy z Łodzi wspierać inicjatywę DO, która miała na celu promocję tego wspaniałego sportu. Jeszcze rano na Rudnikach z Fasolą tłumaczyliśmy członkowi aeroklubu, że drift to nie palenie gumy... a wieczorem taka siara. Szkoda, że wśród nas są ludzie którzy nie mają za grosz szacunku do innych :(
Gdyby nie fakt, że lecę na wakacje przyjechał bym w weekend pomóc czyścić.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mates JBB
Touge Drifter
 
Posty: 330
Dołączył(a): 24 lut 2011, o 12:32
Lokalizacja: Łódź

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez gimon-movies » 17 cze 2013, o 23:00

Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez Nicolas » 18 cze 2013, o 00:08

Pośród wszystkich komentarzy pod tym artykułem znalazłem rodzynek :):
Jestem rodowitym Częstochowianinem i w sobotę spędzałem czas z synem i żoną na placu Biegańskiego żrąc jakąś kiełbasę i popijając beznadziejne piwo z plastiku. Nagle pojawił się radiowóz a za nim kawalkada kolorowych wyścigówek. Podeszliśmy od strony drugiej alei i syn był zachwycony. Fajne samochody świetna organizacja policja z przodu . Samochody były głośne bo to wyścigówki wiec chyba tak ma być zebrało się wokół nas sporo ludzi i nie było nikogo kto nie byłby zachwycony ta barwna kawalkadą. Wreszcie coś się w Częstochowie dzieje . Zastanawiam się jakiż to złośliwy męczennik napisał ten paszkwil?
Zabawne było to zestawienie w kontraście z gierkowską impreza na placu „Kulinaria” stoją faceci i baby na scenie i gotują obiady cały dzień a tu kolor, młodzi ludzie , uśmiechnięci, widać radość, tego w Częstochowie nie było już bardzo dawno . Do Pana Sikory w imieniu normalnych częstochowian mówię dziękuję za to że Pan pozwolił na ten przejazd. Dziękuje też ekipie na swoim z Opola która w naszym mieście działa o czym dowiedziałem się z tego artykułu. Wprowadzajcie trochę świeżości w te zatęchłe stare klimaty , Dziękuje wam i proszę nie myślcie źle o częstochowianach, my tacy nie jesteśmy jak ci wściekli autorzy tego tekstu, my kochamy życie i potrafimy docenić dobry event.
Ja i syn i cała nasza rodzina i sąsiedzi jesteśmy waszymi kibicami i fanami a piwo pijemy już tylko WARKA i to na Starym Rynku na który od Wojny wszyscy się boją chodzić, dzięki Warce i Polsatowi jest szansa żeby wreszcie otworzyć to Częstochowskie Getto i przestaną szykanowac gości tego maista bo tylko z nich żyją. Dziękujemy i Przepraszamy !
Jakub i syn Wojtek
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 18 cze 2013, o 07:48

nie ma co bić piany i udostępniać było co było i trudno teraz trzeba tylko posprzątać i będzie git koszt to około 6000 zł

Cała bura spada na barking ponieważ my nie byliśmy organizatorami parady my organizowaliśmy impreze w barze która była na poziomie i zabezpieczona odpowiednio

jak będzie potrzeba będzie trzeba zachować sie z twarzą przed właścicielami baru jak w imieniu parady przeprosiłem ich a oni podziękowali za mega udaną impreze w klubie

i co wrzucajcie fotki z zabawy w barze i z wystawy dam gdzie była kultura pokazmy ze myło mega pozytywnie tez a nie tylko palenie !!!
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 18 cze 2013, o 12:35

jest porozumienie !!!!

wtajemniczeni wiedza co jak :D
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez Binio » 18 cze 2013, o 21:11

Czym ta firma chce to usunąć za te 6k ?
Bo w razie czego mogę załatwić ze sporą zniżką środek do czyszczenia śladów gumy (teoretycznie jest to do czyszczenia gumy z wózków widłowych na halach, tak więc podobnie) a do tego proponuję twardą szczotkę i heja :)
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez fasola-DO » 18 cze 2013, o 21:20

6 tys jest juz nie aktualne

cena wzrosnie trzeba wyczyscic cały teren alei który co kawałek jest poprzypalany

nie da się tego szczyścić zwykła szczotka ani chemią były juz testy firm które ściągnęła ekipa z baru i za kazdym razem lipa

jedyna prawdopodobna metoda to czyszczenie tej nawierzchni jak nie przekręcam nazwy to czyszczenie ciepłym lodem

jutro bedzie więcej konkretów co ja
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: PROMOCJA DRIFTU W BARZE TV POLSAT

Postprzez didobmwm5 » 18 cze 2013, o 21:49

witam , Panowie myslę że raczej ustalmy jakieś konkrety..

kto czym jaki to ma teraz sens , jedno jest pewne środkami i narzędziami które ewentualnie mamy i używamy do sprzątania ogródków i domków nie damy rady tego zrobić .
Nie szukajmy kto gdzie i ile upalił bo to też jakoś już sensu nie ma było nas iluś tam i załatwmy to zanim zrobi się gorszy smród - ważne żeby to wyszło od nas nie że robimy to z przymusu kogokolwiek
mieliśmy jaja kupić zbudować auta - zachowajmy się jak faceci teraz .....
didobmwm5
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 11:27
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości