DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez rtuber » 7 mar 2011, o 19:02

Z tego co pamiętam to DO powstało z założenia aby każdy mógł spróbować swoich sił w zawodach mierząc się z lepszymi zawodnikami.
DObrze by było gdyby klatki nie były wymagane :)
Avatar użytkownika
rtuber
BadBoy
 
Posty: 1087
Dołączył(a): 30 sie 2008, o 13:19
Lokalizacja: Legnica

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez zombiepox » 7 mar 2011, o 19:08

Ja też jestem za tym aby klatek nie było. Bo tak to będę mógł wystartować w Wyrazowie :grin:
Avatar użytkownika
zombiepox
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:57
Lokalizacja: Ząbki

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez DoktorKazdaDiagnoza » 7 mar 2011, o 21:01

rowniez jestem za tym aby klatki nie byly wymagane lecz mile wizdziane :thumbsup:
DoktorKazdaDiagnoza
Touge Drifter
 
Posty: 563
Dołączył(a): 15 wrz 2009, o 22:09
Lokalizacja: BMW Świdwin DT

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez karol_yfer » 7 mar 2011, o 21:05

moim skromnym zdaniem kombinezony obowiazkowe natomiast klatka jak ujal to moj przedmowca mile widziana, ale bez klatki nie ma jazdy w drift taxi gdyby klatki byly obowiazkowe to imo cala formula drift open leglaby w gruzach
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez casus maximus » 7 mar 2011, o 22:07

karol_yfer napisał(a):gdyby klatki byly obowiazkowe to imo cala formula drift open leglaby w gruzach


Coś w tym jest. :)
Chyba temat klatek odpuścimy.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez Dasiek » 7 mar 2011, o 22:42

Bezpieczenstwo najwazniejsze, ale popieram slowa chlopakow, ktorzy sa przeciw przepisowi dot. klatek. Kazdy byl kiedys nowicjuszem. Jedni maja duzy budzet na starcie, drudzy buduja auta dlugimi miesiacami i nagle przepis klatek, to noz w plecy. Poza tym seria drif open, powinna byc skierowana do mlodych, ktorzy stawiaja kroki w tym sporcie, chca sie duzo nauczyc od doswiadczonych zawodnikow i nie posiadaja w pelni profi przygotowanych samochodow, bo piszac w prost ogranicza ich kasa.
Avatar użytkownika
Dasiek
Clutch Burner
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17 maja 2010, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez Ray » 8 mar 2011, o 16:44

Klatka zawsze jest dobrym pomysłem, ale Drift Open uważałem za serie bardziej grassroots, gdzie liczy się przedewszystkim zabawa bez wyścigu zbrojeń. Aktualnie PFD i SSS wymagają klatek (przynajmniej w pierwszej lidze), więc miło zobaczyć rookies w parach ^^

Tak jak przedmówcy- mile widziana ;)
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez Bartdrift » 8 mar 2011, o 16:57

Jesli moge sie wypowiedziec :
O ile nie ma w planie szybkich lotnisk czy toru Poznan, to tez uwazam klatki za zbedne. Przeciez idea DO byla "OPEN", a jesli potrzebne jest wszystko to samo co w seriach "nie open", to co to za open. W tym momecie odpada amator, zostaje samo "pro" . Tylko czy aby na pewne dacie rade zapewnic w tym momecie poziom zawodow i obiektow tez "pro".
Te klatki to powinniscie sobie chyba odpuscic.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez casus maximus » 8 mar 2011, o 21:34

Tak więc odpuszczamy. :)
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez puchi333 » 8 mar 2011, o 21:43

casus maximus napisał(a):Tak więc odpuszczamy. :)

:thumbsup:
Avatar użytkownika
puchi333
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 24 kwi 2010, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez image-sport » 9 mar 2011, o 00:09

W takim razie tacy amatorzy nie mają szans na zaistnienie w tej serii skoro panowie typu Jańczak, Trela, Budzyński i większość z PFD wpadają na DO to jak młodzik ma tam sobie zaistnieć? No chyba, że ja się mylę.
Avatar użytkownika
image-sport
MEDIA
 
Posty: 331
Dołączył(a): 18 lip 2010, o 21:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez Banan » 9 mar 2011, o 00:13

image-sport napisał(a):W takim razie tacy amatorzy nie mają szans na zaistnienie w tej serii skoro panowie typu Jańczak, Trela, Budzyński i większość z PFD wpadają na DO to jak młodzik ma tam sobie zaistnieć? No chyba, że ja się mylę.


Jeden mlodzik jakos potrafil zaistniec w tym doborowym towarzystwie. :D Po prostu "nie ma opier****** sie", trza trenowac to i wyniki przyjda. W TVN Turbo zawsze oprocz klasyfikacji DO wspominane jest o klasyfikacji DPP, wiec amataorzy nie sa wcale traktowani gorzej. ;)
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez image-sport » 9 mar 2011, o 00:17

Ja nie mówię, że są gorzej traktowani, tylko trochę pozostają w cieniu tych najlepszych na których czekają kibice i kamery.
Avatar użytkownika
image-sport
MEDIA
 
Posty: 331
Dołączył(a): 18 lip 2010, o 21:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez karol_yfer » 9 mar 2011, o 00:35

odrazu w cieniu... wlasnie fajnie jest poogladac super swietne pojedynki starych wyjadaczy z nowymi zwlaszcza jesli takie tsuiso jest wyrownane :P niekoniecznie trzeba byc prosem zeby wymiatac... na wyrazowie np pomaranczowa e30 (niepamietam imienia i nazwiska kierowcy za co przepraszam) wygrala kwalfikacje pomimo m20b35 pod maska a w toruniu Musk Silikone i Młynarz pokazywali kawal dobrej jazdy w parach. Uwazam wlasnie ze w DO jest ten element zaskoczenia... wszedzie indziej mozna typowac "ten jezdzi tak tamten inaczej" a wlasnie w DO mozna sie spodziewac wszystkiego. Dlatego nadal uwazam ze klatki w DO nie powinny byc obowiazkowe zeby podtrzymac emocje zwiazane z nowymi talentami oraz zeby nie zniszczyc idei drift OPEN
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: DRIFT OPEN 2011. Zmiany w regulaminie.

Postprzez TazO » 9 mar 2011, o 07:46

image-sport napisał(a):W takim razie tacy amatorzy nie mają szans na zaistnienie w tej serii skoro panowie typu Jańczak, Trela, Budzyński i większość z PFD wpadają na DO to jak młodzik ma tam sobie zaistnieć? No chyba, że ja się mylę.

Amatorzy wpadają na DO żeby zaistnieć czy żeby się czegoś nauczyć? Bo mi wydaje się, że raczej to drugie. To, że wpadają też PROsi może być tylko dla amatorów zaletą bo DO to jedyna seria, która daje możliwość sprawdzenia się amatorom z prosami, a zdecydowanie szybciej nauczysz się czegoś jeżdżąc z lepszymi od siebie.
Avatar użytkownika
TazO
Król Ronda
 
Posty: 69
Dołączył(a): 5 sty 2009, o 15:30
Lokalizacja: Chorzów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości