SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 24 paź 2012, o 12:08

Hej,

My już jedną nogą w 2013 załatwiamy sezon 2013.
Jeżeli macie jakieś uwagi, sugestie, usprawnienia, propozycje ect zapraszam do wypowiedzi.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez wojmirotas » 24 paź 2012, o 22:08

Moze Rudniki??
wojmirotas
Król Ronda
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 kwi 2010, o 22:16
Lokalizacja: Psary

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez pusty » 25 paź 2012, o 14:04

Ja bym radził przestać współpracować z Markgumem, bo same problemy przez to są... Albo znaleźć bardziej wiarygodną firmę......... :thumbsup:
Avatar użytkownika
pusty
Touge Drifter
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 sie 2010, o 20:31
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez mis995 » 25 paź 2012, o 16:35

A ja zapraszam na Lublin, tor najprawdopodobniej będzie jeszcze funkcjonował więc miłoby było zrobić tutaj jedną rundę.

Tym bardziej że driferzy uwielbiają go.


A jak nie to uliczna runda w centrum, myśle że by wypaliło :uklon:
Avatar użytkownika
mis995
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 16 lip 2010, o 08:27
Lokalizacja: Lublin

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez URKO » 25 paź 2012, o 20:00

Zróbcie 5 rund, zapomnijcie o betonach i rundach ulicznych ( wiecej na tym zyskacie niż starcicie ) niech to będzie show dla publiczności, drift taxi dobrze zorganizowane.
Jest to na pewno wielka atrakcja dla publiczności, możliwość dodatkowego polatania i odrobienia części kosztów dla zawodników. A i zatrudnijcie ponownie Bartka. Dlaczego ?
W 2010 roku byłem na waszych zawodach kilka razy i uważam że był to najlepszy okres w drifcie SSS. Najlepsza organizacja ze wszystkich lig, fajne miejsca, i dyscyplina której brakuje. W tym roku byłem tylko na Rudnikach ale takiego syfu w parku maszyn to nie widziałem nigdzie, nie normalne prędkośći, palenie kapcia, jakies nawroty itp. Park maszyn to park maszyn gdzie przebywają zawodnicy, kibice, goście i dzieci a miejscem do wsciekania jest trasa przejazdu. U Bartka tacy delikwenci wylatywali z zawodów, ma byc pożądek a przede wszystkim zdrowy rozsądek. No i przy okazji wspominając 2010 sędzia z japoni Slipi. Wielki szacun. Totalnie bez stronny. Ogromna wiedza na temat driftingu i fizyki pojazdów, prawie każdy zawodnik w jego notatkach zaznaczony i przekazane jego uwagi na brifingu. Nie ważne czy zawodnik jest I ligowy czy III ligowy, ocenianie było neutralne.
Pozdro
Avatar użytkownika
URKO
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 12:47

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Jajnik » 25 paź 2012, o 20:58

URKO napisał(a):Zróbcie 5 rund, zapomnijcie o betonach i rundach ulicznych ( wiecej na tym zyskacie niż starcicie ) niech to będzie show dla publiczności, drift taxi dobrze zorganizowane.
Jest to na pewno wielka atrakcja dla publiczności, możliwość dodatkowego polatania i odrobienia części kosztów dla zawodników. A i zatrudnijcie ponownie Bartka. Dlaczego ?
W 2010 roku byłem na waszych zawodach kilka razy i uważam że był to najlepszy okres w drifcie SSS. Najlepsza organizacja ze wszystkich lig, fajne miejsca, i dyscyplina której brakuje. W tym roku byłem tylko na Rudnikach ale takiego syfu w parku maszyn to nie widziałem nigdzie, nie normalne prędkośći, palenie kapcia, jakies nawroty itp. Park maszyn to park maszyn gdzie przebywają zawodnicy, kibice, goście i dzieci a miejscem do wsciekania jest trasa przejazdu. U Bartka tacy delikwenci wylatywali z zawodów, ma byc pożądek a przede wszystkim zdrowy rozsądek. No i przy okazji wspominając 2010 sędzia z japoni Slipi. Wielki szacun. Totalnie bez stronny. Ogromna wiedza na temat driftingu i fizyki pojazdów, prawie każdy zawodnik w jego notatkach zaznaczony i przekazane jego uwagi na brifingu. Nie ważne czy zawodnik jest I ligowy czy III ligowy, ocenianie było neutralne.
Pozdro


+1 :thumbsup:
Avatar użytkownika
Jajnik
DRIFTER
 
Posty: 1107
Dołączył(a): 19 lis 2009, o 20:46
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Fixel093 » 25 paź 2012, o 21:17

:thumbsup: Co do wypowiedzi Urko. Runda w Lublinie może nie wyjść ponieważ radni nie są przechylni co do 1/4mili. Może w Biłgoraju dało by się zorganizować 1/4 gdzieś na ulicach miasta a drift na torze :scratch: .
Avatar użytkownika
Fixel093
Touge Drifter
 
Posty: 383
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:32
Lokalizacja: Zamość

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez karol_yfer » 25 paź 2012, o 21:33

jak najbardziej jestem za powrotem Barta!! Nie zmieniajcie tez startowego :) ciekawe miejscowki gdzie przyjada kibice by kierowcy mieli dla kogo jezdzic, trzymanie sie harmonogramu, karcenie zachowan niestosonych, duzy nacisk na SPRAWNOSC przeprowadzania zawodow. To chyba recepta ;) i jeszcze raz powrot Barta !
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Roman » 25 paź 2012, o 21:49

Mnie tam sie w sumie na rudnikach podobalo bo byl niezly chill i mi sie to osobiscie przypadło do gustu . choc te rozpierduchy w parku maszyn to byla przesada (mowa o paleniu kapcia i nawrotkach na recznym i braku wielu zawodnikow na top 32/16 na starcie przed parami) .


Ps. Brak mozliwosci zmiany tego co sie puszcza na starcie :D znaczy tego co nas puszcza , pzdr Karol :D
Avatar użytkownika
Roman
Touge Drifter
 
Posty: 521
Dołączył(a): 8 sty 2009, o 05:58
Lokalizacja: BMW Świdwin

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ray » 26 paź 2012, o 08:24

karol_yfer napisał(a): Nie zmieniajcie tez startowego :)


Dobrze pisze :rotfl2: Ja tylko mogę zasugerować żeby egzekwować kary typu wywalenie z zawodów i skończyć z opcją 2 szansy co rundę :)
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez ttomek » 26 paź 2012, o 10:30

niestety, ale muszę się zgodzić w przedmówcami - mają rację i wspominają lepszą organizację, większy porządek ilość rund etc.
dokładnie co pisze URKO

minęło kilka lat i jest dość duży przekrój w organizowaniu imprez - wnioski co się da zrobicczego nie warto a co poprawić można już wyciągać

powodzenia i dopięcia (na poważnie) tematów na 2013

pozdro

aaaaaaaaa i startowego nie ważcie się pamieniać :thumbsup:
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 26 paź 2012, o 14:08

Pozwolicie że będę jedynie czytać a nie się wypowiadać:)

Jedna tylko uwaga - Bart nie wróci:) a ocena sezonu na podstawie jednej rundy w Rudnikach, która była de facto rundą zewnętrzną i była najbardziej rozwaloną rundą w historii wszech czasów mija się z prawda i celem. Może porównajmy Bemowo? Nie było palenia gumy, nie było przestojów, wszystko zgodnie z harmonogramem, a za wybryki w parku maszyn były kary porządkowe.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez karol_yfer » 26 paź 2012, o 14:14

na bemowie kara bylo obciecie treningu a mysle ze za palenie laka w miejscu niedozwolonym powinna byc czerwona kartka... takie moje zdanie
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 26 paź 2012, o 15:30

Ale Karol na Bemowie nikt nie pali laka w miejscu niedozwolonym więc nie mów takich rzeczy. Jeżeli palił, a ja tego nie wypatrzyłam to prawo ie działa wstecz, a po drugie czemu dopiero teraz się o tym dowiaduje? Bądźmy poważni:)

Jeżeli jest usprawniony przejazd przez park maszyn (w Rudniach nie mieliśmy wpływu gdzie puszczą nam czołg itp itd) to nie ma przestojów z winy organizatora.
Z reguły są opóźnienia wynikające z "winy" zawodników, ale to akurat na przyszły sezon będzie rozwiązane.

p.s. nigdy zawody nie rozjechały się więcej niz 30 minut względem harmonogramu.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez karol_yfer » 26 paź 2012, o 16:03

Natalia Ty i kolezanka(blondyna) ktorej imienia nie znam dorwalyscie zaraz za startem 2 auta ktore upalaly miedzy parkiem maszyn driftu a cwiartki obaj dostali kare w postaci mozliwosci uczestniczenia w treningu podczas ostatniej pol godziny ich trwania a ja bym dal im odrazu bilet do domu bo ta kolezanke(blondyne) jeden z kierowcow prawie potracil... w przyszlym sezonie na pierwszym briefingu powinno zostac powidziane ze upalanie poza trasa jest KATEGORYCZNIE ZABRONIONE a zlamanie tego przepisu konczy sie przymusowa wycieczka do domu. Badzmy powazni, na zawody przyjezdzaja ludzie ktorzy jak widza takie zachowania to pozniej kojaza drift z paleniem laka. Na treningu hulaj dusza ale na zawodach reguly powinny byc surowo egzekwowane i nie wazne skad kto przyjechal i ile kasy wladowal w wyjazd, jak sie nie umie zachowac to niech nie przyjezdza na zawody ktore sa defacto wydarzeniem sportowym.

Druga sprawa to to co zdazylo sie na obu rundach SSS, lecz jest to apel do zawodnikow, jesli w harmonogramie jest napisane Kwalfikacje godzina 15 albo TOP32 godzina 12 30 to badzcie na starcie 5 minut wczesniej a nie 20 minut po... robi sie balagan z drzewkiem korki na starcie branie tego kto jest a kierowcy ktorzy powinni jechac wczesniej sie denerwuja...
Plynnosc zawodow nie zalezy wylacznie od organizatorow ale rowniez od was !!!!!!!
kwestia oddania walkowera w momencie nie pojawienia sie jednego kierowcy z pary nie jest moja decyzja ale chcialbym zeby kierowcy wypowiedzieli sie rowniez na ten temat...
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Następna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości