SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez lipass » 6 gru 2013, o 22:05

żeby nie zakładać nowego tematu:
Sezon 2014 będzie dla SSS urlopowy. Musimy nadgonić prace przy innych projektach i przeczekać ogólny syf gospodarczy spowodowany przez różne ekipy rządzące w ostatnich 25 latach (efekty widać wszędzie). Tzw. "kryzys" powoduje również, że ludzie nie wydają pieniędzy m.in. na imprezy rekreacyjne i zawody nie bilansują się kosztowo - zatem robienie ich nie ma sensu.
W 2014 planujemy tylko jedną dużą imprezę łączącą 1/4 i drift. Ewentualne szczegóły podadzą osoby ją organizujące.

coś może wiadomo w kwestii 2014?
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez krzysiek1992 » 9 gru 2013, o 23:00

lipass napisał(a):żeby nie zakładać nowego tematu:
Sezon 2014 będzie dla SSS urlopowy. Musimy nadgonić prace przy innych projektach i przeczekać ogólny syf gospodarczy spowodowany przez różne ekipy rządzące w ostatnich 25 latach (efekty widać wszędzie). Tzw. "kryzys" powoduje również, że ludzie nie wydają pieniędzy m.in. na imprezy rekreacyjne i zawody nie bilansują się kosztowo - zatem robienie ich nie ma sensu.
W 2014 planujemy tylko jedną dużą imprezę łączącą 1/4 i drift. Ewentualne szczegóły podadzą osoby ją organizujące.

coś może wiadomo w kwestii 2014?

chcesz znac info na temat 2014? jak nawet nie ma wynikow z 2013 mimo tego ze sezon juz DAWNO zakonczony.... mam nadzieje ze ta jedna impreza to bedzie bemowo bo tam zawsze są tłumy chetnych :banana:
Avatar użytkownika
krzysiek1992
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 12:27
Lokalizacja: Legionowo k. Warszawy

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Pawel'88 » 13 gru 2013, o 18:38

krzysiek1992 napisał(a):
lipass napisał(a):żeby nie zakładać nowego tematu:
Sezon 2014 będzie dla SSS urlopowy. Musimy nadgonić prace przy innych projektach i przeczekać ogólny syf gospodarczy spowodowany przez różne ekipy rządzące w ostatnich 25 latach (efekty widać wszędzie). Tzw. "kryzys" powoduje również, że ludzie nie wydają pieniędzy m.in. na imprezy rekreacyjne i zawody nie bilansują się kosztowo - zatem robienie ich nie ma sensu.
W 2014 planujemy tylko jedną dużą imprezę łączącą 1/4 i drift. Ewentualne szczegóły podadzą osoby ją organizujące.

coś może wiadomo w kwestii 2014?

chcesz znac info na temat 2014? jak nawet nie ma wynikow z 2013 mimo tego ze sezon juz DAWNO zakonczony.... mam nadzieje ze ta jedna impreza to bedzie bemowo bo tam zawsze są tłumy chetnych :banana:


Masz nadzieje, że Bemowo bo masz najbliżej ;]
Pawel'88
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 10:55
Lokalizacja: Biała Podlaska / Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez krzysiek1992 » 14 gru 2013, o 00:29

Pawel'88 napisał(a):Masz nadzieje, że Bemowo bo masz najbliżej ;]

Pewnie, a czemu nie ? nie moja wina ze sss nie ma sponsorow.... i nie maja kasy na zrobienie rund...
Avatar użytkownika
krzysiek1992
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 12:27
Lokalizacja: Legionowo k. Warszawy

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 27 sty 2014, o 15:01

Jak tylko coś będziemy wiedzieli to damy od razu tutaj znać.
Wszystkie wyniki są już od dawna na FB SSS.

(nic nie pisałam, bo nie miałam dostępu do forum... )
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez kamkor » 28 sty 2014, o 08:56

Nati sss napisał(a):(nic nie pisałam, bo nie miałam dostępu do forum... )


???
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez krzysiek1992 » 28 sty 2014, o 11:32

Nati sss napisał(a):Jak tylko coś będziemy wiedzieli to damy od razu tutaj znać.
Wszystkie wyniki są już od dawna na FB SSS.

(nic nie pisałam, bo nie miałam dostępu do forum... )

generalki 2013 pelnej nie ma... sa tylko pierwsze 3 miejsca...

4 miesiÄ…ce ?
Avatar użytkownika
krzysiek1992
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 12:27
Lokalizacja: Legionowo k. Warszawy

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 8 lut 2014, o 22:53

Nie miałam dostępu do forum - tzn. wskakiwał mi jakiś błąd;/ ale wina była po mojej stronie (tak myślę) a nie forum.
Co do reszty generalki to spróbuje ja odtworzyć, bo Ci co byli do końca na imprezie wiedzą, że zalali mi laptopa i padł.
Spróbuje odzyskać wszystkie dane. Zrobię co mogę.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez lipek7 » 19 lut 2014, o 19:11

Sezon 2014 zbliża się coraz bardziej, czy możecie podać jakieś oficjalne informacje? Czy naprawdę dajecie sobie spokój w tym sezonie?
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez gimon-movies » 19 lut 2014, o 22:53

A mało Ci lig w tym roku? :grin:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez PyluDrift » 3 mar 2014, o 18:19

Witam,
A jednak sie wypowiem :)

Noo fakt są...naliczyłem 5 lig i cieszy mnie to niezmiernie :banana:
Ale co z tego jak 4 z nich to są dla PRO a nie dla amatorów...
1. DMP...kosmos
2. DMP Orlen...raczej amator nie ma co tam szukać bo bedzie czołówka polskich drifterów i bedzie MEGA PRO
3. Drift Masters...nie wydaje mi sie żeby dla amatorów była i bedzie MEGA PRO
4. Drift Open...sprzęt trzeba mieć na PRO poziomie i umiejętności też...ale mimo tego spróbowałbym gdybym miał klatke w aucie i większe umiejętności ;) bo byłoby to dla mnie wielkie przeżycie i podniecenie móc zobaczyć, pojeździć i powalczyć z czołówka polskiego driftu :)
5. DPB...
Pojeździłbym jeszcze amatorsko w tym sezonie więc prawdopodobnie wystartuje w paru rundach DPB bo jest on bardziej dla amatorów choć z tego co widze to poziom umiejętności jest tam duży :thumbsup:

Więc podsumowując... Z chęcią wybrałbym sie na zawody SSSuper Drift Cup mimo tego że byłaby tylko jedna runda i mimo tego że uczucia mam mieszane co do tej ligi ;)
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez koalaMT » 4 mar 2014, o 08:00

puly widze z twoich wypowiedzi.. że żadna liga dla ciebie nie będzie dobra... bo wszedzie jest za ciężko :uklon: :uklon:

Drift Open.. jest otwarte... a zdziwił byś się jak kiedyś zwyklym e30 z silnikiem bodajże 2.5 człowiek zawojował


Wiec przestań się biadolić i bierz się za robote... albo nie jeździj na zawody tylko na treningi.. tam napewno nie przegrasz :twardziel:
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez drift-rak » 4 mar 2014, o 10:22

koalaMT napisał(a):puly widze z twoich wypowiedzi.. że żadna liga dla ciebie nie będzie dobra... bo wszedzie jest za ciężko :uklon: :uklon:

Drift Open.. jest otwarte... a zdziwił byś się jak kiedyś zwyklym e30 z silnikiem bodajże 2.5 człowiek zawojował


Wiec przestań się biadolić i bierz się za robote... albo nie jeździj na zawody tylko na treningi.. tam napewno nie przegrasz :twardziel:


bo to POLSKA. tu drifterzy wszedzie jezdza na wysokim poziomie :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez PyluDrift » 5 mar 2014, o 02:50

drift-rak napisał(a):
koalaMT napisał(a):puly widze z twoich wypowiedzi.. że żadna liga dla ciebie nie będzie dobra... bo wszedzie jest za ciężko :uklon: :uklon:

Drift Open.. jest otwarte... a zdziwił byś się jak kiedyś zwyklym e30 z silnikiem bodajże 2.5 człowiek zawojował


Wiec przestań się biadolić i bierz się za robote... albo nie jeździj na zawody tylko na treningi.. tam napewno nie przegrasz :twardziel:


bo to POLSKA. tu drifterzy wszedzie jezdza na wysokim poziomie :thumbsup:


Heh a gdzie sie wypowiedziałem że nie odpowiada mi żadna liga lub że wszędzie jest ciężko?? :P
"Ciężko to sie pisze sms'y w rękawicach zimowych"

Więc może sprostuje...
Pierwsze trzy ligi które wymieniłem to jak wiadomo nie tylko trzeba potrafić jeździć ale trzeba mieć duże zaplecze finansowe...
Drift Open...wystartowałbym jakbym miał lepiej przygotowane auto a mianowicie klatka i pare drobiazgów...
Driftingowy Puchar Bałtyku...ta liga wydaje mi sie bardziej amatorska więc zdecyduje sie tam wystartować.

Napisałem że tam też trzeba umieć jeździc i poziom umiejętności jest tam duży ponieważ nazwałem ta lige "ligą amatorską" a widziałem na filmikach jak chłopaki tam PRO jeżdżą więc nie chciałem nikogo urazić...tzw...szacunek do ludzi co jeźdżą lepiej i mających wspólna pasję!

Heh Tak, dokładnie "kiedyś" takim autem by zawojował ale nie teraz...

Ochh przepraszam że sie ucze driftingu i wybieram lige która mi odpowiada i że sie zdecydowałem jeździć jeszcze amatorsko...jeżdżę na treningi aczkolwiek chciałbym więcej i podnosze swoje umiejętności z treningu na trening, a dzieki temu że startuje w zawodach spełniam swoje marzenia i nie spinam sie na wynik lub że przegram! Skoro jestem amatorem to nie jest to dla mnie żaden wstyd i nie boje sie przegrać z zawodnikiem co jeździ PRO...

"Drift-rak" ...Heh tak dokładnie...wszędzie w Polsce poziom jest bardzo wysoki :)
KEEP DRIFTING FUN :rockon:

Pozdrawiam :)
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez drift-rak » 5 mar 2014, o 10:40

Pylu ale sie nie obrazaj;)nikt nie powiedzial ze bycie poczatkujacym czy amatorem to wstyd. kazdy kiedys zaczynal i nawet ci czolowi zawdonicy do dzis sie ucza bo przeciez cale zycie czlowiek sie uczy. to ze w PL jest tak wygorowany poziom to dobrze bo nawet na organizowanych we wlasnym zakresie lotniskowych treningow ludzie potrafia dobrze jezdzic i fajnie sie to oglada;)
a klatke jak tylko bedziesz mial mozliwosc wspawaj bo np na treningach w poznaniu nie pozwalali jezdzic par z autami ktore klatki nie mialy a i tez pewniej sie czujesz z klatka :thumbsup:
PS. w tym roku takze planuje debiut w pewnej serii i nie zakladam ze ja wygram :rotfl2: chociaz bede walczyl bo jak mowia zawodnicy na treningu uczysz sie auta a na zawodach uczysz sie jezdzic :thumbsup:
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron