SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez PyluDrift » 5 mar 2014, o 16:35

drift-rak napisał(a):Pylu ale sie nie obrazaj;)nikt nie powiedzial ze bycie poczatkujacym czy amatorem to wstyd. kazdy kiedys zaczynal i nawet ci czolowi zawdonicy do dzis sie ucza bo przeciez cale zycie czlowiek sie uczy. to ze w PL jest tak wygorowany poziom to dobrze bo nawet na organizowanych we wlasnym zakresie lotniskowych treningow ludzie potrafia dobrze jezdzic i fajnie sie to oglada;)
a klatke jak tylko bedziesz mial mozliwosc wspawaj bo np na treningach w poznaniu nie pozwalali jezdzic par z autami ktore klatki nie mialy a i tez pewniej sie czujesz z klatka :thumbsup:
PS. w tym roku takze planuje debiut w pewnej serii i nie zakladam ze ja wygram :rotfl2: chociaz bede walczyl bo jak mowia zawodnicy na treningu uczysz sie auta a na zawodach uczysz sie jezdzic :thumbsup:


Heh spoko nie obrażam sie... :thumbsup:
Dokładnie...w tym co mówisz jest sens :)
Klatke chciałbym skręcaną...ale nie moge dostać...jakiś czas temu była do kupienia w uk taka fajna za rozsądne pieniądze i była bardzo popularna ale juz jej nie ma.

P.S. Widziałem projekt tego twojego potwora :superwow:
Heh niesamowite bo dokładnie tak miałem w ub sezonie...w uk byłem na treningach a potem zdecydowałem sie wystartować na zawodach SSSuper Drift Cup klasa Fan...na których zdobywałem dalsze doświadczenie :amen:

Ok nie zaśmiecajmy już... :good: pozdrawiam :)

KEEP DRIFTING FUN :banana:
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Poprzednia strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości