1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER Cup

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez karol_yfer » 4 cze 2013, o 12:02

potwierdzam wyniki musza byc od dzisiaj bo wczoraj poooooznym wieczorem ich jeszcze nie bylo a strasznie chcialem zobaczyc jak komu poszlo
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Ariel » 4 cze 2013, o 12:07

Squad napisał(a):Ariel,Coel ją nie wiem czego się spodziewacie po wpisowym 90 zł.

do tego teraz dołóż każda osobe z teamu i masz drozej jak drift open, które jest mega zajebiste !

Squad napisał(a): A druga sprawa, nie kojarze nikogo w sdc (poza
Ogniem) kto miałby sponsora. Nie chodzi mi o mamę, tate, firmę taty bądź swoją własną, więc o czym mowa odnośnie tych wypasionych sponsorów. Zawodnikom się podobało i to najważniejsze, wyjezdzili się i super. Peace .

no nie kojarzysz bo juz nie przyjezdzaja na zawody SDC z racji tego jak to wyglada.
Gdyby to byla pojezdzawka to wszystko jest ok, ale oglaszaja sie jako liga i robia zawody wiec oczekuje sie profi roboty, a niestety tutaj tego brakuje, takie potyczki moga robic ludzie, ktorzy organizuja eventy jak moje pojezdzawki, czy tam w olkuszu itp.

Zaznaczam jeszcze raz, ze to forum i wyrazam swoja opinie, nie podobalo mi sie i tyle. Czas przestac sie wypowiadac na tym forum bo spinacie poslady.
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Nati sss » 4 cze 2013, o 13:42

Na df daje te szczegolowe. Jutro powinny juz byc.
Co do wynikow, mozliwe ze kolega przetrzymal. Do publikacj dostal je w niedziele.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez max325 » 4 cze 2013, o 13:59

Ariel tu nie chodzi o spinanie posladow.
99/100 wypowiedzi odnosnie zawodow jest pisana przez ludzi ktorzy jada ogladac zawody. Kazdy sie dziwi ze zawodnicy przestali sie wypowiadac na tym forum, nic dziwnego skoro ogladacze-teoretycy co nawet nie maja swojego auta wypowiadaja sie na kazdy temat nie majac pojecia o tym co pisza. Najlepszym przykladem byly kielce, wypowiadali sie ogladacze na temat sedziowania a nawet nie byli na brifie i nie wiedza na co sedziowie najbardziej zwracali uwage. Najbardziej mnie rozwala to ze mowicie ze pan X lepiej jechal bo wiecej dymu zrobil, a pan Y co jechal poprawnie ale nie dymil i nie robil show powinien przegrac bo jechal poprawna linia i zaliczal wszystkie clipy...
Pozdro
Avatar użytkownika
max325
Touge Drifter
 
Posty: 385
Dołączył(a): 6 cze 2009, o 14:31
Lokalizacja: częstochowa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Banan » 4 cze 2013, o 14:26

Nati sss napisał(a):
Banan napisał(a):Z pelnymi wynikami, a nie z podium... Nati, please - w dzisiejszych czasach najwazniejsza jest szybkosc dzialania... :)


No przeciez od niedzieli sa na stronie sdc.org.pl ! ;)


Tak jak pisano powyzej, w niedziele, ani nawet wczoraj po poludniu ich jeszcze nie bylo. ;)

Zolwikowi wybuchl silnik podczas przejazdow w parach, czy na porannych treningach?
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez double-bart » 4 cze 2013, o 15:28

Zolwikowi wybuchl silnik podczas przejazdow w parach, czy na porannych treningach?[/quote]

na treningach w niedziele ;)
double-bart
Clutch Burner
 
Posty: 42
Dołączył(a): 13 lip 2011, o 19:00
Lokalizacja: tarnowskie góry/żory

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Ray » 4 cze 2013, o 15:30

Jeszcze na treningach, bo pytał się czy innym autem może lecieć w top32.
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Daniele30touringv8 » 4 cze 2013, o 15:39

Ariel napisał(a):
Squad napisał(a):Ariel,Coel ją nie wiem czego się spodziewacie po wpisowym 90 zł.

do tego teraz dołóż każda osobe z teamu i masz drozej jak drift open, które jest mega zajebiste !

Squad napisał(a): A druga sprawa, nie kojarze nikogo w sdc (poza
Ogniem) kto miałby sponsora. Nie chodzi mi o mamę, tate, firmę taty bądź swoją własną, więc o czym mowa odnośnie tych wypasionych sponsorów. Zawodnikom się podobało i to najważniejsze, wyjezdzili się i super. Peace .

no nie kojarzysz bo juz nie przyjezdzaja na zawody SDC z racji tego jak to wyglada.
Gdyby to byla pojezdzawka to wszystko jest ok, ale oglaszaja sie jako liga i robia zawody wiec oczekuje sie profi roboty, a niestety tutaj tego brakuje, takie potyczki moga robic ludzie, ktorzy organizuja eventy jak moje pojezdzawki, czy tam w olkuszu itp.

Zaznaczam jeszcze raz, ze to forum i wyrazam swoja opinie, nie podobalo mi sie i tyle. Czas przestac sie wypowiadac na tym forum bo spinacie poslady.



Drift open Zajebiste??? byłem w toruniu na ostatnim i sprawa np. dajmy na to parku maszyn gdzie nie starczyło miejsca dla wszystkich zawodników i ich namiotów itp to ma być super??? i Sytuacja że trzeba było sie np przestawiać gdzie indziej bo tu albo tu nie można. To raczej wydaje mi sie słabe.

Tak że każdemu zdazają sie wpadki organizacyjne nawet DO
Daniele30touringv8
Król Ronda
 
Posty: 95
Dołączył(a): 19 mar 2010, o 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez karol_yfer » 4 cze 2013, o 15:44

Daniel akurat sprawa miejsca w Toruniu na DO byla podyktowana czynnikiem niezaleznym od DO a mianowicie MAJÓWKA BMW która zajeła cały pas a DO musiało zadowolic sie terenem wykupionym od szkoły jazdy, pozatym było tam niespełna 80 zawodnikow wiec mysle ze to był własnie sukces pomiescic taka ilosc aut i namiotow na tak malym terenie do tego przeznaczonym ;)
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Daniele30touringv8 » 4 cze 2013, o 16:54

karol_yfer napisał(a):Daniel akurat sprawa miejsca w Toruniu na DO byla podyktowana czynnikiem niezaleznym od DO a mianowicie MAJÓWKA BMW która zajeła cały pas a DO musiało zadowolic sie terenem wykupionym od szkoły jazdy, pozatym było tam niespełna 80 zawodnikow wiec mysle ze to był własnie sukces pomiescic taka ilosc aut i namiotow na tak malym terenie do tego przeznaczonym ;)



Ja mówie o tym, że niestety nigdy nie da sie wszystkim dogodzić, a Ariel jest wybitnie zrzędzącym człowiekiem, któremu nigdy nie można dogodzić. Co gorsza nie jezdzi a non stop ma najwiecej do powiedzenia, taki z niego troche alfa i omega wszystko wie najlepiej i wszystko zrobiłby najlepiej. Tylko przypomne po pierwszym treningu który odbył sie w gorzyczkach, to Ariel dzwonił do Wierzby żeby dowiedzieć sie co i jak zorganizowac. Czyli jednak nie jest taki ogarniety w tych tematach :P
Daniele30touringv8
Król Ronda
 
Posty: 95
Dołączył(a): 19 mar 2010, o 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Ariel » 4 cze 2013, o 17:44

Masz jakies zmyslone info jesli chodzi o dzwonienie do wierzby, bo w zyciu z nim nie rozmawialem, takze odpimpaj sie ode mnie bo jestes niesmaczny czlowieku.
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Daniele30touringv8 » 4 cze 2013, o 18:08

Ariel napisał(a):Masz jakies zmyslone info jesli chodzi o dzwonienie do wierzby, bo w zyciu z nim nie rozmawialem, takze odpimpaj sie ode mnie bo jestes niesmaczny czlowieku.


Oki skoro nie Ty to może ktoś inny, jednak następny trening tam już ogranizowałeś chyba Ty prawda??? tak wiec może ktoś od Ciebie. Z resztą nie ważne non stop swędzi Cie pupa.
Daniele30touringv8
Król Ronda
 
Posty: 95
Dołączył(a): 19 mar 2010, o 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Squad » 4 cze 2013, o 18:31

Ariel napisał(a):
Squad napisał(a):Ariel,Coel ją nie wiem czego się spodziewacie po wpisowym 90 zł.

do tego teraz dołóż każda osobe z teamu i masz drozej jak drift open, które jest mega zajebiste !


W cenie 90 zł, nie masz gratis 1 mechanika??

Ariel napisał(a):
Squad napisał(a): A druga sprawa, nie kojarze nikogo w sdc (poza Ogniem) kto miałby sponsora. Nie chodzi mi o mamę, tate, firmę taty bądź swoją własną, więc o czym mowa odnośnie tych wypasionych sponsorów. Zawodnikom się podobało i to najważniejsze, wyjezdzili się i super. Peace .

no nie kojarzysz bo juz nie przyjezdzaja na zawody SDC z racji tego jak to wyglada.
Gdyby to byla pojezdzawka to wszystko jest ok, ale oglaszaja sie jako liga i robia zawody wiec oczekuje sie profi roboty, a niestety tutaj tego brakuje, takie potyczki moga robic ludzie, ktorzy organizuja eventy jak moje pojezdzawki, czy tam w olkuszu itp.


a to ja bardzo dobrze wiem i tutaj się zgadzam. Sam tylko nie chciałem tego pisać ;)
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Daniele30touringv8 » 5 cze 2013, o 07:17

Ja uważam, że ta liga jest bardzo fajna, z racji tego że nie konkurujesz odrazu z czołówką polski gdzie czujesz tylko palone federale i Toyki. Mnie osobiście nie stac na latanie w DMP a dodatkowo moc jaką dysponuje daleko odbiega od tego wyścigu szczórów. Tutaj jest fajna a przede wszystkim zdrowa rywalizacja miedzy kierowcami. Atmosfera jest bardziej dobrej zabawy niż zawodów i moim zdaniem to właśnie jest fajne. Trasy są coraz bardziej wymagające + do tego zawodnicy zarówno w profi jak i w fanie zaczynają sobie coraz fajniej radzić, ich jazda zaczyna być coraz bardziej widowiskowa i ja myśle, że to wszystko idzie w dobrą strone.


Marcin nie jezdzisz w tych zawodach bo po pierwsze nie miałęś auta przez pewien czas po drugie urodziła Ci sie córa, wiec nie mów teraz ze nie jezdzisz z innych powodów, bo jak tylko byś mógł to byś napitalał...
Daniele30touringv8
Król Ronda
 
Posty: 95
Dołączył(a): 19 mar 2010, o 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Squad » 5 cze 2013, o 14:09

Daniel ochłoń. Czy ją gdziekolwiek napisałem coś przeciw startom w sdc? Akurat w tej dyskusji popieram Twoje zdanie. :thumbsup:
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości