1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER Cup

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez PyluDrift » 6 cze 2013, o 01:42

Binio napisał(a):Bardzo nie podobała mi się kwestia podziały na grupy w klasie FUN co miało przełożyć się na 'lepszą przepustowość' na trasie.
Byłem w grupie drugiej, spokojnie czekalem 45min kiedy miała jeździć grupa 1 ale 'cojapacze??' na 27 zawodników w sumie jeździ ponad 20 więc jakiś lipny podział, zwłaszcza iż jeździły osoby z 1 jak i 2 na boku... tym sposobem zubożyłem się o 45min (połowa) porannego treningu.
W następnym treningu jeździli już wszyscy i stało się tyle samo.

Podobało mi się jak byliśmy puszczani z większą częstotliwością = więcej przejazdów w jednostce czasu.

Pomimo failu z wbiciem biegu na koncu trasy w punktowanym przejeździe finałowym, całokształt oceniam na + głównie ze względu na trudną i wymagającą trasę :thumbsup:


Noo właśnie...słuszna uwaga
Gdy na brefingu usłyszałem o podziale na grupy to pomyślałem sobie "zaxe%isty pomysł!" ale to było cos nie halo tam!...w ciągu 30min tyle czasu miał trwać trening jednej grupy...zrobiłem jeden przejazd...masakra!
Ale jak było widać to nie wszyscy stosowali sie do tego podziału...ale to tyczy sie nie tylko klasy Fan bo np na treningu klasy Fan widziałem samochody z numerami i wszystkimi dostępnymi kolorami na nich...WTF :mad:
Chyba na drugim treningu było lepiej bo wpadła Natalia i zrobiła porządek :uklon:

Co do trasy to naprawde super!!!!! :superwow:
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Nati sss » 6 cze 2013, o 15:57

Generalnie podział na grupy ma sens jak jest duuuuzo zawodników i zanim zostały wydrukowane i przygotowane nr startowe.
Wtedy każda grupa miałaby inny kolorek i byłoby łatwiej dojrzeć kto jest w której a nie po moich bazgrołach na cito;/
Sorrki za to, następnym razem ogarnięte to będzie lepiej - nie będzie zaskoczenia, że robimy grupy:)

Co do wypowiedzi Ariela (obiecałam, że się ustosunkuje)

- naklejki które spływają od deszczu - tak, celowo takie są, bo jak zrobiliśmy kiedyś takie na super hiper glue to połowa zawodników miała pretensje, że schodzą razem z szybą:) lub odklejają się po mikro kawałku jak "karne ku****"

- brak blend - ponieważ jak je produkujemy to potem się okazuje, że każdy zawodnik ma blende innej serii, a ja nie chce nikogo zmuszać do zrywania blendy DO lub PFD. Nie lubię takich sytuacji więc z nich zrezygnowaliśmy. Jeżeli będzie duże zapotrzebowanie i zawodnicy będą chcieli przyjechać na rundę z czystymi szybami po blendy SDC - zrobimy. (Pamięta o Tobie Ogień:) )

- Naklejka "DRIFT IT" - Ariel jakbyś był na pierwszej rundzie.... to byś wiedział, że na niej też były rozdawane naklejki - OKOLICZNOŚCIOWE. Taka pamiątka dla zawodnika, że uczestniczył w rundzie SDC. Jest to mój pomysł i nie uważam ich za kiczowate:) Są po to aby zawodnik mógł sobie nakleić ją gdzie i jak chce a później wiedział, że był na rundzie II:) Na pierwszej rundzie były inne. Miło było zobaczyć naklejki z pierwszej rundy na autach.

- Sponsorzy - no tutaj choćbyśmy ze złota robili nr startowe, wręczali koszulki, smyczki i wiele innych nic byśmy tym nie ugrali. Sponsorzy takie coś mają gdzieś. Dla nich liczy się dobrze zainwestowany pieniądz. Od kiedy pamiętam jeszcze NIKT, ŻADEN z zawodników nie zgłosił się przed runda do mnie i nie napisał, że chce wejściówki dla sponsora, czy jakieś atrakcje dla niego itp itd. Ciągle jest to unormowane prawem dżungli. Każdy robi jak chce i którędy chce, a wiadomo, że na legalu byłoby to dużo lepsze bo i nawet VIP-room mógłby powstać z oddzielną gastronomia i kiblami. Taka prawda.
Ja np. dowiaduje się od Ognia, że on dla sponsora chce spalić czerwone gumy... i to na chwile przed jego wjazdem na pas...
Tak nie powinno to wyglądać. Wszystko da się pogodzić i zaplanować tak aby wpleść to w harmonogram.

Co do samych zawodów - za brak przestojów muszę podziękować zawodnikom, bo to WY sprawiacie, że jest płynnie. Nareszcie wszyscy byli tam gdzie trzeba, a jak była potrzeba zjazdu na zmianę kół informacja trafiła do mnie a ja mówiłam ile czasy na to mają zgodnie z harmonogramem przejazdów. Było idealnie. Za to Wam dziękuję.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Wojtas » 6 cze 2013, o 18:37

Natalia wrzucisz szczególowe wyniki i klasyfikację teamową?
Avatar użytkownika
Wojtas
Touge Drifter
 
Posty: 197
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 17:01
Lokalizacja: Łódź

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez lesiobmw » 6 cze 2013, o 18:51

czy jest szansa poznać prędkość z przejazdów ? bo jestem strasznie ciekawy
Avatar użytkownika
lesiobmw
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 mar 2011, o 09:43
Lokalizacja: warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez PyluDrift » 6 cze 2013, o 23:45

W sumie to nie wiem co sie tam działo ale przestój był chyba przed drugim treningiem klasy Fan w sobote...czekaliśmy na start chyba 40min :(
A naklejki okolicznościowe są fajne :)
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez raadman » 7 cze 2013, o 00:46

Dla mnie bardzo pozytywna runda, muszę przyznać że całkiem nieźle się najeździłem :)
Wszędzie się czeka na przejazdy, tutaj nie było tak żle - drugiego dnia jak pogoda była ładniejsza startowy puszczał nas w mniejszych odstępach i też czekało się znacznie krócej - fakt jak było morko 1 dnia, to często były spiny itp. więc lepiej było żeby przerwy były większe.
Naklejki okolicznościowe - super ;)
Numery startowe z papieru - też ok - jedziesz na karchera i numer schodzi, a nie trzeba go skrobać.

Również jestem ciekawy wyników - klasyfikacji teamowej i generalnej po 2 rundach :)
Avatar użytkownika
raadman
Touge Drifter
 
Posty: 106
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 01:33
Lokalizacja: Warszawa / Toruń

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez Nati sss » 7 cze 2013, o 13:38

Dzisiaj do pozna robie:/ postaram sie cos wrzucic z tych wynikow.
Przepraszam:/
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez mlodymlody » 8 cze 2013, o 21:25

Ja tez jestem bardzo zadowolony, nie mam za bardzo porównania bo były to moje pierwsze zawody w jakich uczestniczyłem ale bylo zaje... fajna atmoswera, zadnych przestojów, duze podziekowania dla organizatorow ktorzy poprowadzili mnie ze tak powiem za reke. Bardzo pozytywna impreza i jeszcze udalo mi sie uzyskac licencje :D chociaz zaluje ze nie polatałem za bardzo w drogi dzien poniewaz sprzet nie zawiodl.
mlodymlody
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:17
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 1-2 czerwca 2013 - Kamień Śląski - II Runda APIS POWER C

Postprzez TOFIK » 26 cze 2013, o 22:27

mimo iz nie startuje od okolo 3 lat staram sie byc na niemal kazdych zawodach i uwazam ze mimo napewno nizszego poziomu jest duuuzo lepsza atmosfera, jak to dobrze Daniel ujął.jeszcze nie startuje wiec nie bede sie wypowiadal o jezdzeniu, acz z rundy na runde widze ze na pewno idzie do przodu i to nie po woli ;D fajnie ze jest taka liga jak sdc i fan moze tez pojezdzic.do Ariela....jesli uwazasz ze DO jest takie mega zajebiste to zapytaj przecietnego z klasy fan co sądzi o trasach ktore teoretycznie powinny byc osiaglane dla wszystkich a przewaznie sa je w stanie na spokojnie zrobic tylko naprawde mocne auta...przypominam wodzisław śląski...wielu rzeczy nie powiedzialem, ale Ci co jezdza na SDC dobrze wiedza ze jest to fajna liga i potrzebna i milo na niej sie spedza czas.pozdro dla organizatorow :D
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Poprzednia strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron