Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Denis1891 » 18 maja 2011, o 15:28

mis995 napisał(a):
Michal188 napisał(a):no to fajnie, bo w sumie to z bełchatowa jeśli by trzeba było to możemy przyjechać większą, zgraną ekipą. Także jakby co to czekam na info.

Dobra, dobra.
Lublin też już gotów :good:


To teraz i ja się dołacze Gogolin gotów :D :D
Avatar użytkownika
Denis1891
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2010, o 14:21
Lokalizacja: Gogolin!

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Squad » 18 maja 2011, o 17:58

keez sss napisał(a):W tej chwili zwolniło się 1 miejsce w FAN.


nie widać tego w panelu użytkownika, nadal full
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Bartdrift » 18 maja 2011, o 18:06

Bo zostalo zajete w ciagu 5 minut :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Squad » 18 maja 2011, o 18:07

hahaha, grunt to ogarnięcie w czasie. :D
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Bartdrift » 18 maja 2011, o 18:23

Panie i Panowie

(no jakos musze zaczac, bo info wazne :D )

Dzisiaj bylem w miejscu naszej kolejnej rundy czyli w Sosnowcu, ades: tajemnicza 1 :grin:

I powiem Wam tak: BEDZIE MEGA MEGA GRUBA IMPREZA !!!
Cos zupelnie nowego w Polsce ! Zawodow w takim miejscu u nas jeszcze nie bylo nigdy. W Europie, japonii - owszem, ale nie u nas.
I jesli wszystko odbedzie sie po mojej mysli tak jak to planuje zeby bylo, to bede beczal jak baba ze nie mam jeszcze auta. Serio. :D
NIe bedzie super szybko, ale jakos wolno tez nie . Za to bedzie bardzo techniczie i WIDOWISKOWO jak nigdy przedtem ! Juz widze te kÄ…ty i klimat tego miejsca jak wszyscy zaczna zadymiac "tor" :banana:
No powaznie, tak sie podjaralem jak to dzisiaj zobaczylem, ze nie moge sie doczekac tej imprezy. Kto moze z pro niech sie szykuje, to bedzie prawdziwe show !

A teraz zle wiadomosci: (nie ma rozy bez kolcow w koncu ;) )
Jest bardzo malo miejsca na park maszyn. I powiem bardzo szczerze : Jesli to sie jakos nie zmieni, to ja osobiscie nie widze tam klasy fan. Mozecie mnie ukrzyzowac, ale jesli mamy ograniczyc klase profi do 30 aut, tylko po to zeby klasa fan mogla latac, to chyba sami rozumiecie.
ALE: To puki co tylko moje przemyslenia, bo w wielu kwestiach nie mam ostatniego zdania (min. w tej ;) ). Wole jednak juz teraz Was nastawic, ze moze to nie wypalic, niz zebyscie mieli jeszcze wiekszy zal przed samymi zawodami.
No i moze sie zdarzyc, ze faktycznie klasa profi zostanie ograniczona, wiec juz teraz Was informuje, zeby potem nie bylo jak z klasa fan, ze robi sie full i nie ma opcji dopisana. Kto wie, ze bedzie jechal niech nie czeka i juz teraz sie zapisuje.

Tak czy inaczej : Ja juz licze dni do tej imprezy !
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Michal188 » 18 maja 2011, o 18:31

brzmi zachęcająco.

Nie wiem czemu, ale z twojego opisu bije jakaś taka pozytywna energia że w sumie to i ja się zajarałem. Ciekawi mnie tylko to miejsce, pierwsze skojarzenie to miałem z driftem w tunelu, ale... :banghead:

Jeśli mówisz że będzie grubo to czekam na odpowiedź co do ilości Ci potrzebnych osób na obsługę i się widzimy! :uklon: :rotfl2:
Avatar użytkownika
Michal188
Touge Drifter
 
Posty: 126
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 13:26
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Denis1891 » 18 maja 2011, o 18:48

no to zapowiada sie mega mega impreza! :D :D :D

ps. widać juz dużo osób ktore chcą pomagać ale to tylko info na plus :D
Avatar użytkownika
Denis1891
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 maja 2010, o 14:21
Lokalizacja: Gogolin!

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Radzia » 18 maja 2011, o 19:12

No ogólnie zajebiście! Pierw mówice ze nie będzie zawodów na śląsku dla klasy fan, potem jednak okazuje się ze będą, a teraz znowu ze nie :/ Czy umiecie sobie wyobrazić moja rozmowę ze sponsorem któremu najbardziej zależało na rundzie w sosnowcu. W poprzednim roku tak chwalone było ze powstała nowa seria driftingowa a ponadto klasa fan dla wszystkich początkujących. Teraz wychodzi na to ze klasa fan jest jak piąte kolo u wozu. Prawda jest taka ze klasa fan powinna w ogóle nie powstawać, bo w Kołobrzegu w klasie fan będzie tylko 8 zawodników którzy będą mieć tylko 2 przejazdy punktowane w niedziele.

To ja już nie wiem? Mam płacić wpisowe czy nie? Czy jeżeli okaże się ze fan nie pojedzie w sosnowcu to kasa przepada? Będziecie oddawać na następnych zawodach? Będą na poczet następnych zawodów? Czy przelewem na konto? Bo robi się to zabawne.

Ale oczywiście mam ogromną nadzieje jak i pewnie 29 pozostałych szczęśliwców z klasy fan ze będziemy mogli wystartować w tym wyjątkowym bliżej nieznanym miejscu!
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Bartdrift » 18 maja 2011, o 19:58

Kasa nikomu nie przepadnie, wiec spokojnie mozna slac. Najwyzej bedzie na kolejna runde, gdzie akurt nie powinno byc zadnych ograniczen.
Sluchajcie, to nie jest jeszcze potwierdzone info, bo tak jak pisalem, nie do konca ja o tym decyduje. Po prostu postanowilem przekazac Wam, ze moze tak sie stac, bo ja tego nie widze w zaden sposob. Ale cuda sie zdarzaja i moze tak byc, ze sss wyczaruje jeszcze jakies miejsca dodatkowe i wszystko bedzie ok.

Wszyscy raczej chca zeby na tych zawodach byla i klasa fan, ale jesli nie bedzie tego mozna zrobic fizycznie, to nie pomoze zaden placz.
Nie ma co puki jeszcze lamentowac. Wszyscy czekamy co bedzie i tyle. Milion postow nic tu nie zmieni.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Piotrek_Vabik » 18 maja 2011, o 20:35

Ja juz chyba wiem gdzie odbedzie sie ta impreza jezdzilem ostatnio po sosnowcu z dwie godziny i pasuje mi tylko jedno miejsce ale narazie nic nie powiem ;)
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez goralv8 » 19 maja 2011, o 07:54

Bartdrift napisał(a):Kasa nikomu nie przepadnie, wiec spokojnie mozna slac. Najwyzej bedzie na kolejna runde, gdzie akurt nie powinno byc zadnych ograniczen.
Sluchajcie, to nie jest jeszcze potwierdzone info, bo tak jak pisalem, nie do konca ja o tym decyduje. Po prostu postanowilem przekazac Wam, ze moze tak sie stac, bo ja tego nie widze w zaden sposob. Ale cuda sie zdarzaja i moze tak byc, ze sss wyczaruje jeszcze jakies miejsca dodatkowe i wszystko bedzie ok.

Wszyscy raczej chca zeby na tych zawodach byla i klasa fan, ale jesli nie bedzie tego mozna zrobic fizycznie, to nie pomoze zaden placz.
Nie ma co puki jeszcze lamentowac. Wszyscy czekamy co bedzie i tyle. Milion postow nic tu nie zmieni.


Bart trochę więcej wiary a napewno się uda!! ;) Chyba takie podejście macie tam na Sląsku nie??? :lollol:
Avatar użytkownika
goralv8
DRIFTER
 
Posty: 399
Dołączył(a): 14 wrz 2008, o 20:26
Lokalizacja: Tarczyn

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Inka » 19 maja 2011, o 08:03

Bart, auta słabsze na pewno sobie poradzą i dobrze o tym wiesz ;) Nie raz Ci Kołtun pokazał :drift: 105 konnym poldkiem :D Trochę więcej wiary w drifterów-amatorów :)

Miejsce dla Parku Maszyn też się na pewno znajdzie więc nie widzę sensu zabierania nadziei na dobrą zabawę !

Owszem nie wiem gdzie to będzie, nie wiem ile miejsca, ale wiem, że ludzie się mogą nawet ścisnąć jak szprotki w puszce byle by tylko móc wystartować ;)

3mam kciuki za imprezę a ja z rodzinką postaram się wpaść jako widz ;)
Avatar użytkownika
Inka
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:19
Lokalizacja: Mikołów/Gliwice

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez tomek marciniak » 19 maja 2011, o 09:58

Inka- masz mega podpis. Podoba mi sie....... :thumbsup:
Avatar użytkownika
tomek marciniak
DRIFTER
 
Posty: 247
Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 19:43
Lokalizacja: lodz-uk

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Inka » 19 maja 2011, o 11:32

całościowo czy któraś część ? :P

kurde szkoda, że nasz projekt Borek chwilowo "nie żyje", bo z pewnością byśmy Sosnowca nie odpuścili... w sumie przez miesiąc wiele się może zdarzyć :mechanik: :tease:
Avatar użytkownika
Inka
Touge Drifter
 
Posty: 133
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 12:19
Lokalizacja: Mikołów/Gliwice

Re: Runda nr III Śląsk/Zagłębie

Postprzez Kruszon » 19 maja 2011, o 12:46

Bartdrift napisał(a):Kasa nikomu nie przepadnie, wiec spokojnie mozna slac. Najwyzej bedzie na kolejna runde, gdzie akurt nie powinno byc zadnych ograniczen.
Sluchajcie, to nie jest jeszcze potwierdzone info, bo tak jak pisalem, nie do konca ja o tym decyduje. Po prostu postanowilem przekazac Wam, ze moze tak sie stac, bo ja tego nie widze w zaden sposob. Ale cuda sie zdarzaja i moze tak byc, ze sss wyczaruje jeszcze jakies miejsca dodatkowe i wszystko bedzie ok.

Wszyscy raczej chca zeby na tych zawodach byla i klasa fan, ale jesli nie bedzie tego mozna zrobic fizycznie, to nie pomoze zaden placz.
Nie ma co puki jeszcze lamentowac. Wszyscy czekamy co bedzie i tyle. Milion postow nic tu nie zmieni.


Kiedy będzie ostateczne info odnośnie fun ?
Avatar użytkownika
Kruszon
Touge Drifter
 
Posty: 266
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 08:13
Lokalizacja: Gliwice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron