2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg, wstępne info

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez koalaMT » 28 cze 2011, o 08:47

witam.. na 100% nie jade na tą runde.. a mam zapłacone... w klasie PROFI... czy ktoś może za mnie jechać... ktoś kto nie ma jeszcze opłaconego wyjazdu.. u mnie jest zapłacone za kierowce plus 2 mechaników.. :0
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Nati sss » 28 cze 2011, o 15:14

Jeżeli znajdziesz osobę z PROFI, która jeszcze nie opłaciła i chce Tobie przelać pieniądze na konto to daj po prostu znać na naszego maila biuro@sss.org.pl,
po skończonej transakcji ze wskazaniem na osobę, która wchodzi za Ciebie.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Squad » 28 cze 2011, o 20:08

ponawiam pytanie, dlaczego Fan nie może jeździć w parach? Sądzę, że znalazło by się kilku chętnych by podpisać jakiś papier, że na własną odpowiedzialność ble ble ble i pośmigać w parach, może nie takich bliskich jak Profi, że start równoległy, tylko jeden w krótkim odstępie za drugim. W sosnowcu na tych technicznych zakrętach krzywdy byśmy sobie nie zrobili, może w Kołobrzegu też będzie taka sekcja i dało by rade?
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Mrówa » 28 cze 2011, o 23:43

Squad napisał(a):ponawiam pytanie, dlaczego Fan nie może jeździć w parach? Sądzę, że znalazło by się kilku chętnych by podpisać jakiś papier, że na własną odpowiedzialność ble ble ble i pośmigać w parach, może nie takich bliskich jak Profi, że start równoległy, tylko jeden w krótkim odstępie za drugim. W sosnowcu na tych technicznych zakrętach krzywdy byśmy sobie nie zrobili, może w Kołobrzegu też będzie taka sekcja i dało by rade?

Popieram,podpisze wszystko :banana: ,druga sprawa może byście zwiększyli troche ilość miejsc w Fun,np do 40 :beg:
Mrówa
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 21:13
Lokalizacja: LUBLIN

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Nati sss » 29 cze 2011, o 22:09

FAN do tej pory nie jeździł w parach i raczej jeździć nie będzie - bo większość nie ma klatki bezpieczeństwa:)
Jest to dla Was mobilizacja aby piąć się w hierarchii i starać się o licencję i wstęp do klasy PROFI :)
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Fixel093 » 29 cze 2011, o 22:19

Lekki OT Obrazek Bart z Kamkorem ostro ćwiczą zamiatanie przed rundą w Kołobrzegu :rotfl2:
Avatar użytkownika
Fixel093
Touge Drifter
 
Posty: 383
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:32
Lokalizacja: Zamość

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Ban0ff » 30 cze 2011, o 07:08

z tego co wiem juz nie wspolpracuja z sss
Avatar użytkownika
Ban0ff
Touge Drifter
 
Posty: 399
Dołączył(a): 15 sty 2009, o 17:50
Lokalizacja: Jarosław

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez oz sss » 30 cze 2011, o 21:08

Bartek i Kamil nie współpracują z nami od ok miesiąca, odeszli jeszcze przed Sosnowcem (jakieś dwa-trzy tygodnie przed)
zwyczajnie drogi się rozeszły, nic nadzwyczajnego, pisałem o tym w wątku o Sosnowcu
a do sprzątania mamy maszyny na szczęście :)
poza tym impreza w Sosnowicu udowodniła, że nie ma ludzi niezastąpionych :D , tak jest w każdej dziedzinie życia, ludzie się wymieniają/zmieniają/odchodzą a show must go on

co do FAN to pary tylko w klatkach a nie wszyscy je macie
może sędziowie rozważą pary w fan dla tych co mają klatki ale to raczej treningowo bo bez klatek nie da się rozegrać zawodów w parach, to zbyt niebezpieczne, zapraszamy zatem podium z FAN do PROFI, będąc na pudle w FAN też można dostać licencję jak sędziowie uznają umiejętności kierowcy za wystarczające, bo DS już w tym roku nie robimy, było dwa razy (na pierwszej i drugiej rundzie)
30 osób w FAN jest optymalnie, może zwiększymy przyszłości do 40 ale to głównie zależy od ilości klasy PROFI, która jest nielimitowana ilością zgłoszeń i zapisy trwają "na maxa"
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg, wstępne info

Postprzez Squad » 30 cze 2011, o 21:26

niestety przejście do Profi na tą chwilę niemożliwe właśnie z powodu nie przygotowanego auta (klatka), ten sezon dojeździ się w Fan, na następny Profi.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Bartdrift » 30 cze 2011, o 21:41

oz sss napisał(a):poza tym impreza w Sosnowicu udowodniła, że nie ma ludzi niezastąpionych :D


Nie ma nie ma, dopuki jeszcze dzialaja nasze pomysly. O betony walczylem od roku i fajnie, ze dzieki nim impreza odniosla sukces (Bo absolutnie NIC innego na to nie wplynelo)
Oby osoby 'zastepujace' tez mialy tyle pomyslow na dobre eventy i upartosci, zeby o te pomysly sie tak dlugo szaprac . ;) :thumbsup:

Nam sie juz szarpaniny z wprowadzaniem kazdej pierdoly i o obiecane sprawy odechcialo. :wave:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg, wstępne info

Postprzez matix » 30 cze 2011, o 22:28

Komu wysyłać dane dotyczące osoby chętnej do sprzątania toru? :mod:
Avatar użytkownika
matix
Touge Drifter
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 11:41
Lokalizacja: Poznań

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Radzia » 1 lip 2011, o 07:32

oz sss napisał(a):Bartek i Kamil nie współpracują z nami od ok miesiąca, odeszli jeszcze przed Sosnowcem (jakieś dwa-trzy tygodnie przed)
zwyczajnie drogi się rozeszły, nic nadzwyczajnego, pisałem o tym w wątku o Sosnowcu
a do sprzątania mamy maszyny na szczęście :)
poza tym impreza w Sosnowicu udowodniła, że nie ma ludzi niezastąpionych :D , tak jest w każdej dziedzinie życia, ludzie się wymieniają/zmieniają/odchodzą a show must go on

co do FAN to pary tylko w klatkach a nie wszyscy je macie
może sędziowie rozważą pary w fan dla tych co mają klatki ale to raczej treningowo bo bez klatek nie da się rozegrać zawodów w parach, to zbyt niebezpieczne, zapraszamy zatem podium z FAN do PROFI, będąc na pudle w FAN też można dostać licencję jak sędziowie uznają umiejętności kierowcy za wystarczające, bo DS już w tym roku nie robimy, było dwa razy (na pierwszej i drugiej rundzie)
30 osób w FAN jest optymalnie, może zwiększymy przyszłości do 40 ale to głównie zależy od ilości klasy PROFI, która jest nielimitowana ilością zgłoszeń i zapisy trwają "na maxa"


wydaje mi sie ze faktycznie jesli kots chce cwiczyc w parach podpisuje papier i jazda bo ozz zgodzisz sie zemna ze ta betonowa banda była grozniejsza niż jazda w parach bez klatki ;) ;) choć mi tam sie barzdo podobało na Sosnowcu dawno sie tak nie bawiłem za Granicą :grin: mam nadzieje ze na Kołobrzegu tez bedzie łooogień ...

a muwiac o ilosci zawodników wiem ze kazdy by chciał pojezdzic i nie kazdy zdązył sie zapisac tylko im wiecej nas bedzie tym mniej pojezdzimy bo kolejka sie potem robi ze ho ho i tak naprawde w 2h masz jakies 6 przejazdów ale wszystko zlaezy od organizatorów :)
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg

Postprzez Patryk » 1 lip 2011, o 13:43

Bartdrift napisał(a):
oz sss napisał(a):poza tym impreza w Sosnowicu udowodniła, że nie ma ludzi niezastąpionych :D


Nie ma nie ma, dopuki jeszcze dzialaja nasze pomysly. O betony walczylem od roku i fajnie, ze dzieki nim impreza odniosla sukces (Bo absolutnie NIC innego na to nie wplynelo)
Oby osoby 'zastepujace' tez mialy tyle pomyslow na dobre eventy i upartosci, zeby o te pomysly sie tak dlugo szaprac . ;) :thumbsup:

Nam sie juz szarpaniny z wprowadzaniem kazdej pierdoly i o obiecane sprawy odechcialo. :wave:

:nea:
Patryk
Król Ronda
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 sty 2010, o 12:49
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg, wstępne info

Postprzez Zenki » 1 lip 2011, o 16:53

Nie żebym się czepiał, ale Twoja wypowiedź Bart, że NIC, prócz wymyślonych przez Ciebie barier nie wpłynęło na sukces imprezy jest trochę niemiłe... To samo, odnośnie pierwszego zdania, gdzie sugerujesz, że seria przestanie sobie radzić, jak przestaną działać Wasze pomysły.
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: 2011 - IV RUNDA SDC - Kołobrzeg, wstępne info

Postprzez Bartdrift » 1 lip 2011, o 17:18

Zenki napisał(a):Nie żebym się czepiał, ale Twoja wypowiedź Bart, że NIC, prócz wymyślonych przez Ciebie barier nie wpłynęło na sukces imprezy jest trochę niemiłe... To samo, odnośnie pierwszego zdania, gdzie sugerujesz, że seria przestanie sobie radzić, jak przestaną działać Wasze pomysły.

To sobie wyobraz teraz te zawody bez band betonowych na tym samym placyku i zobacz co widzisz.
Dla mnie koniec tematu i wszelkich z tym zwiazanych. Trzymam kciuki za dalszy rozwoj. Serio. :good:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość