DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Informacje na temat nowych produktów, opinie, sugestie.

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez zombiepox » 16 lip 2008, o 16:09

dziś przyszła do mnie paczka z DRIFTINGO vol.3 i także pusta płyta. :mad: :banghead:
Avatar użytkownika
zombiepox
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:57
Lokalizacja: Ząbki

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Bartdrift » 16 lip 2008, o 17:49

Wyslij na maila dane do wysylki drugiej plyty
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez woytek13 » 16 lip 2008, o 18:23

Właśnie miałem się zapytać każdy kto dostał pustą płytkę ( i nie odebrał właściwej w Koszalinie) musi pisać maila z danymi?? Czy może już mogę oczekiwać miłej pani, która mi pocztę przynosi ;)
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Bartdrift » 16 lip 2008, o 18:29

Tak ,bardzo o to prosimy. Nie wiemy ile osob z listy dostalo plyte w Koszalinie, wiec wyslanie danych przez osoby ktore dostaly puste, wiele by nam pomoglo.

Przy okazji : Jakies uwagi na temat relacji od osob ktore juz widzialy ?
bardzo prosimy :uklon:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez zombiepox » 22 lip 2008, o 16:33

już dostałem odpowiednia paczkę :D :banana: :banana: :yahoo:
jak oglądałem urywkami film to bardzo fajnie to wyglądało. :thumbsup:
czeka mnie dziś chyba seans. :)
:drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift: :drift:
Avatar użytkownika
zombiepox
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:57
Lokalizacja: Ząbki

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez woytek13 » 22 lip 2008, o 16:56

Zapomniałem napisać, że wczoraj przyszła paczuszka. Sprawna i pełna :yahoo:

Miło spędzony obiad przy kompie i pierwsze wrażenia ( no może już nie takie pierwsze bo to już dzień minął):
- na żywo nie wyglądało na taką ulewę jak na relacji :superwow:
- cyferki z prędkością jakieś takie mało widoczne przez ten "efekt błysku" ja bym to widział inaczej
- onboardy z dachu to bym ogólnie odpuścił w taką pogodę, mało widać przez wodę, oglądanie denerwuje tak jak filmiki kręcone komórkami
- więcej właściwych onboardów ( z wnętrza) :rockon:
- przydałby się jakiś krotki opis trasy przez chociażby jednego z dirfterów, w wywiadach każdy opisywał, że na tym albo na tamtym zakęcie ślisko lub błoto, kibic, który nie był chciały może poznać cała trasę od początku do końca, bo nagrywanie tego co mówił kierowcom Maciej Polody byłoby jedna trochę za długie
- nie było ujęcia gdzie widać kibiców (chyba), na skarpie trochę ich stało i "rzut kamerą" z dołu toru mógłby fajnie wyglądać
- briefing nie był kręcony??
- częstsze przerywniki, inaczej te 30 przejazdów oddzielone tylko wywiadami ( biedna Basia :cray: ) robi się monotonne. W międzyczasie warto wstawić jakiś śmieszny filmik lub spektakularny podjazd pod zbocze ( tu przykład z Lublina ale mogą być przecież inne wydarzenia równie ciekawe)
- co do relacji z Łodzi to też pokazywanie samych przejazdów stopniowo zaczynało już nudzić, można było wprowadzić trochę różnorodności i podać chociażby specyfikację kilku innych wozów
- niech Obebo zmieni ten znaczek na klapie z 2.3 na 2.5, to trochę dziwnie wygląda dla kogoś kto nie zna samochodu gdyż na filmie wyskakuje napis 2.5 16V a zaraz ujęcie klapy z 2.3, ale to już czepianie się :tease:


Chyba tyle mojego czepiania się. Ogląda się bardzo miło. :good:
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez zombiepox » 22 lip 2008, o 20:26

film, rewelacja :thumbsup: oby tak dalej lub jeszcze lepiej :)
najbardziej mnie rozbawila reporterka Basia i ta dzieciarnia pod koniec (co drugie slowo to "zaj%bi&c*e" :rotfl2: )
Avatar użytkownika
zombiepox
Touge Drifter
 
Posty: 495
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 11:57
Lokalizacja: Ząbki

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez woytek13 » 22 lip 2008, o 20:48

Mnie rozbawił tekst z peżocikiem :rotfl2: Ale jak ktoś chce poznać szczegóły to niech kupi DVD.

WARTO!!!! :good:
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Bartdrift » 22 lip 2008, o 21:40

Woytek, dzieki za uwagi. W pelni sie zgadzam z Tobą.
Warunki byly straszne i jestem w szoku ze wogole to wyszlo jakos.

Prosimy o kolejne uwagi, tym bardziej ze jestesmy w trakcie skladania Bydgoszczy i wszelkie rady bardzo wskazane.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez PiotrekJ » 23 lip 2008, o 02:03

Generalnie film w porządku tylko więcej wywiadów zdecydowanie. Sama jazda jest trochę zbyt monotonna. Ja osobiście na przykład pamiętam ok. 4 wywiadów ze mną, a poszedł tylko jeden.
Avatar użytkownika
PiotrekJ
DRIFTER
 
Posty: 204
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez tery » 23 lip 2008, o 08:40

Zgadzam sie z Piotrkiem.

Uwazam ze powinniscie pojsc troche bardziej w kierunku "komercji".

Wiem ze padalo itd. Ale..

wiecej klipow, wywiadow, jakiegos humoru, kolorowych podpisow, Wyglada to jak smutna transmisja w TVP3. Mi sie nie chcialo wszystkiego obejrzec, a jakis szarak jak ma to zrobic?

Zeby spopularyzowac drifting w polsce, musza byc kolorowe/piekne relacje, z komentarzem, moze jubego nagrac z par, jeden mikrofon zeby go nagrywal caly czas, moze cos z nim dograc...

Super ze sa relacje, dla zawodnikow fajna pamiatka, ale chyba nie chcecie byc pamiatkami, tylko super dvd ktore kazdy pokaze koledze, nie zwiazanemu z dyscyplina.

Super ze robicie, wiem ze sie uczycie, o to chodzi. Napewno relacja np. z Poznania bedzie masakryczna w porownaniu do tej z lublina. Naturalna kolej rzeczy.

Trzymam kciuki, nie odbierajcie tego jako atak, tylko konstruktywna krytyke.

Moge sie nawet zobowiazac w ramach promocji driftu, jak bedziecie mieli super produkt(relacje) ja pomoge je wam sprzedac do roznych TV. Ale musza trwac 60min, nie dluzej, byc kolorowe itd. Wtedy to ma naprawde sens.

aaa i to juz zupelnie prywatna uwaga, ale zmienilbym szate graficzna okladek, dla mnie odstraszaja a nie zachecaja, wiem ze to ala JDM Option, ale u nas powinno byc to cukierkowe, albo filmowe, patrz DVD Batlegrounds z Formula D. Taki kierunek.
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Piotr328 » 23 lip 2008, o 08:55

Ja bym chcial sie troszke poskarzyc ze nadal nie dostalem plytki, a zamawialem i placilem za nia juz dobre 3 tygodnie temu.... :glare:
Kiedy moge sie jej spodziewac :confused:
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Bartdrift » 23 lip 2008, o 09:50

Piotrek, kiedy i w jaki sposob wyslales przelew? ;)

Tery, super uwagi ! Na prawde sie cieszymy ze nam takie rzczy mowicie, bo sa to po czesci problemy nam znane ,ale padlo kilka tamatow, o ktorych nie mielismy pojecia.

Co do TV to w ogole nie wchodzi w gre.Przynajmniej na razie. Juz mialem tekie rozmowy i problemem jest jakosc/sprzet. Nie ma mozliwosci, zeby relacja krecona kamerami mini DV zostala puszczona w tv. To zupelnie inny swiat. Do tego doszly jeszcze problemy pt."drifting?nie, to jeszcze nie"

Kolorowa relacja to bedzie z Bydgoszczy. Niestety Lublina na prawde nie dalo sie zlapac juz lepiej.
Bydgoszcz bedzie juz mega super produkcja w porownaniu do Lublina. Wiecej akcji ,naprawde baaardzo duzo wywiadow.

Co do smiesznych akcji : Jezeli chcecie zeby byly takowe (ja bardzo bym chcial) to musicie nam ich dostarczac. W jaki sposob mamy je pokazywac ,skoro nikt w tym celu nic nie robi? Na Bydgoszczy juz cos tam jest ,np. Dzieki OBEBO ktory zrobil cos na prawde w stylu option dvd. wygłup na maxa ,ale wlasnie tego nam potrzeba. :good:

Przy okazji mala uwaga do zawodnikow: Wiecj luzu i usmiechu. Wiekszosc wywiadow nie nadaje sie do pokazania.Czasami jest taki smutek, jak by to byl pogrzeb a nie zawody driftingowe. Niektorzy wygladaja wprost na przerazonych :lol: My tez chcemy, zeby te relacje byly wesole i kolorowe, ale po czesci to zalezy tez od nas, drifterow. To jak sie zaprezentujemy i jak nas pozniej beda ogladali nasi kibice, zalezy w duzej mierze od tego jak zachowujemy sie przed kamerami. Nie mowie zeby zaraz tanczyc lambade (choc jak by ktos raz zatanczyl to nie mialbym nic przeciwko temu :rotfl2: ) ,ale po prostu wiecej luzu i humoru.

KOMENTARZE
Wiemy doskonale ze to jest w sumie najwiekszy problem naszych dvd. Myslelismy o tym zeby wlasnie nagrywac to co mowi ju-by (ktory zreszta nie mial nic przeciwko temu) ale tez sa jakies przeciwwskazania. Myslimy tez o komentarzu nagranym pozniej u nas,ale caly czas myslimy jak to zrobic. To byla by pozniej 2x taka robota i wyprodukownie takiego dvd trwalo by juz na prawde dlugo przy naszym budżecie. Mnie jednak marzy sie relacja wstylu relacji z Australijskiego TDC czy optionow, gdzie jakis entuzjastczyny glos relacjonuje to co sie dzieje na ekranie. To by z pewnoscia bardzo podnioslo atrakcyjnosc tych produkcji.
Co o tym myslicie ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez KROLIK » 23 lip 2008, o 10:08

jezeli mowa o takim komentowaniu to jestem za!!!!!!!!!!!! :yahoo: :yahoo:

http://pl.youtube.com/watch?v=DJ_fxQzGGjQ
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: DVD Driftingo vol.3 LUBLIN

Postprzez Bartdrift » 23 lip 2008, o 10:14

hehe, takie to nie jest raczej mozliwe ze studia. To juz by komentator na zawodach musial tak nawijac z takim mega entuzjazmem. A tak w ogole to ten komentarz jest i tak jedyny w swoim rodzaju.Wiesz co jest w oryginale na ekranie ? Mega wielgachny wypadek kawabaty
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości w sklepie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości