Hostessy PRODRIFT

Moderator: robacek

Hostessy PRODRIFT

Postprzez robacek » 10 kwi 2010, o 01:34

Hey!!

Jako, że chcemy promować drift w jak najlepszej formie jakiś czas temu zorganizowałem casting na hostessy, które pojawią się na naszych plakatach ulotkach + beda prowadzic nasze stoisko na rundach w ktorych bedziemy uczestniczyc. Dziewczyny beda tam specjalnie dla was bo nie beda zajmowac sie ani sprzedaza niczego ani nic beda tylko po to aby promowac drifting i zwracac na siebie uwage;) bo nie ma lepszej promocji dla driftu niz piekne kobiety i samochody:) Dostałem bardzo duzo zgloszen pieknych kobiet. Ale musialem podejsc do tematu troszke inaczej. chcialem znalezc dziewczyny ktore beda swietnie sie z nami bawic na imprezach i dobrze beda sie czuly na zawodach. Takie ktore sie w to wkreca i beda mogly wkrecic innych. bo nic nam po modelce ktora z zegarkiem bedzie czekac na koniec dnia..

tak czy siak przedstawiam wam niesamowicie urokliwą wariatkę Agnieszkę, która przyjedzie dla was z aż z Krakowa!
Obrazek

Już niedługo zobaczycie więcej jej zdjęć. Jak zostanie wybrana druga dziewczyna na pewno pierwsi się o tym dowiecie. A już za tydzień sesja zdjeciowa naszych aut z pięknymi króliczkami prodriftu w sexownych roboczych strojach;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez MasterTM » 10 kwi 2010, o 10:15

Jak druga będzie taka jak pierwsza, to stoisko prodrift będzie się cieszyło największym zainteresowaniem na imprezie ^^
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez maÅ‚pa777 » 10 kwi 2010, o 10:36

OoOoOoO ładniejszych nie był. :grin: Oczywiście żart. Dla mnie BOMBA.
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez Ossasi » 10 kwi 2010, o 12:40

:superwow: łaaaaał :twardziel: :razz: "To ona, Bogini .... , jest naplona ....." a kto jest fotografem :razz: moge ja :razz:
Avatar użytkownika
Ossasi
Touge Drifter
 
Posty: 138
Dołączył(a): 2 mar 2010, o 14:45
Lokalizacja: Åšwiecie k. Bydgoszczy

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez Bartdrift » 10 kwi 2010, o 18:47

No super ona jest, to fakt, ale ta fota kojazy mi sie z ogloszeniem dobrej "blokówy" :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez Grzechu » 10 kwi 2010, o 19:09

nie ma bałaganu w łóżku,świeża pościel,czyste stopy,nadaje sie :grin:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez Honik » 12 kwi 2010, o 15:10

Grzechu napisał(a):nie ma bałaganu w łóżku,świeża pościel,czyste stopy,nadaje sie :grin:



widze ze zwracasz uwage na takie szczegoly :) i to bardzo dobrze :)

No nie powiem .... bardzo urocza :D to jak Ossasi jest fotografem, to ja moge byc tym co smaruje cialo balsamem i robi make up :D
Honik
Touge Drifter
 
Posty: 137
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 12:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez Kermel » 12 kwi 2010, o 16:26

Biorąc pod uwagę wiele faktów jakie maja ostatnio miejsce w swiecie driftu w PL(prodrift, adrenaline m. itd ) - a patrzac na to jak to żesmy sie z Baśką Kamkorem i Bartem uganiali z kamerami a teraz tutaj kobitki sie same pchaja... dla mnie malina :) Życ nie umierac :) Chłopaki świetne posunięcie :) A co do tej uroczej pani .. no ładna - ale to chyba jeden z warunków wiec paszczaka sie nikt nie spodziewał :) Ciekaw jestem kto sie bedzie pierwszy pucował przy stoisku :D "czeeeesc jestem Andrzej, napisałem na forum milion postów, niezawsze na temat ale napisałem, a juz niedługo sam założę własny wątek wieeeeesz? :mod: " :D Ale oczywiscie PEACE i dzieki za ten caly wklad, żeby ta dyscyplina sie rozwijala :) ( i to nie byla ironia tylko serio .. No moze za wyjatkiem "Andrzeja" :) )
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez MasterTM » 12 kwi 2010, o 20:18

Panowie, tak naprawdę dziewczynę ocenicie dopiero na imprezie. Po zdjęciu można tylko wysnuć wstępne wnioski. Pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak Photoshop ;)
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez mlynarz » 12 kwi 2010, o 22:51

MasterTM napisał(a):Panowie, tak naprawdę dziewczynę ocenicie dopiero na imprezie. Po zdjęciu można tylko wysnuć wstępne wnioski. Pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak Photoshop ;)


No to nas sprzedałes :sorry:
Tak na prawde to zdjecie naszego koleszki tyle ze dobrze zrobione w photoshopie :tease: :banana:
mlynarz
Team Prodrift
 
Posty: 171
Dołączył(a): 5 sty 2008, o 17:12
Lokalizacja: wwa

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez robacek » 12 kwi 2010, o 23:56

hahah to mlynio przeciez tylko go uczesalismy :banana:

jako ze Aga nie ma nic przeciwko, tfu młynio wrzucam jego wiecej fotek:P tutaj nawet ladniej wyszedl:) widac ze chlopak pakuje na silce;)
Obrazek

Obrazek

zapraszam do naszego stoiska;P Aga poza tym ze jest śliczną fotomodelką jest naprawdę niesamowitą dziewczyną, która interesuję się motoryzacją i daleko jej do blachary czy innych nizin. Także zapraszam bo można fajnie pogadać i jest na co popatrzeć:) problem w tym że zje was wszystkich swoim temperamentem:P taki kot w centki;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez irr3sistibl3 » 13 kwi 2010, o 00:08

na sprawdzian tego ile na zdjeciach jest photoshopa a ile we mnie owej "blokowy" zapraszam niebawem.. ;)
Avatar użytkownika
irr3sistibl3
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 kwi 2010, o 12:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez robacek » 13 kwi 2010, o 00:26

no to sie doigraliscie ;P nasz kroliczek na DF :P teraz sami sie tlumaczcie;P Dodam ze Aga ostatnio troche siedzi na naszym forum wiec uwaga co piszecie;P hahaha
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez TOMASZ CH » 13 kwi 2010, o 00:26

Bartdrift napisał(a):No super ona jest, to fakt, ale ta fota kojazy mi sie z ogloszeniem dobrej "blokówy" :D

Uważam że wypowiedzi tego typu nie mają sensu piękne dziewczyny zawsze są mile widziane i powinniśmy cieszyć się tym że są takie które chcą pomagac w promocji Driftu u nas w ekipie zawsze rozmowy o motoryzacji mile widziane :)
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hostessy PRODRIFT

Postprzez lukass » 13 kwi 2010, o 00:31

kurdeeee chciałem pierwszy napisać Witaj Aga a tuu już tyle napisane ! spać nie możecie :P ? Kolega Tomek prawdę napisał ! polać MU ! :thumbsup:
Avatar użytkownika
lukass
Touge Drifter
 
Posty: 141
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 10:50
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Prodrift.pl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość