Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Moderator: Grzechu

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 20 sie 2012, o 17:48

Roman w nowym ubraniu roboczym z swoja bronią na sezon 2012
Obrazek
Jeszcze raz witamy kolejnego wariata :D
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez kaczka23 » 20 sie 2012, o 21:08

dobry kierowca w dobrym zespole :yahoo: oj będzie się działo :banana: PS jak się ROMAN jechało na kołach taki kawał drogi na zawody bronią ?
kaczka23
Król Ronda
 
Posty: 69
Dołączył(a): 13 mar 2011, o 16:49
Lokalizacja: czechówka

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez drift-rak » 21 sie 2012, o 08:00

tego typu autem jedzie sie twardo głośno i niewygodnie ale z wielkim bananem na twarzy;))
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez mateo95 » 5 wrz 2012, o 17:45

Mam takie pytanko... Co się dzieje z Evą??? Słuch o niej zaginął... Była ślicznie wyszykowana, ładne oklejenie, filmy z treningów pokazywały że to broń do skasowania konkurencji, a tu jej nie ma... Co się z nią stało? Jeśli nie jest to tajna informacja...
mateo95
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 sty 2012, o 18:26
Lokalizacja: Zgierz

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Ray » 6 wrz 2012, o 07:32

Było już na forum pisane że evy więcej nie zobaczymy.
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez MateoXD » 6 wrz 2012, o 08:47

a byłe e46 małpy?
Avatar użytkownika
MateoXD
Touge Drifter
 
Posty: 113
Dołączył(a): 16 sie 2009, o 20:56
Lokalizacja: Okolice Częstochowy

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 6 wrz 2012, o 09:08

MateoXD napisał(a):a byłe e46 małpy?

Tego auta juz nie ma ,a Małpa w tym sezonie startuje e30
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez MateoXD » 6 wrz 2012, o 09:13

yhm;) Myslalem ze e46 to bedzie jakas wasza tajna broń w przyszłym sezonie :D
Avatar użytkownika
MateoXD
Touge Drifter
 
Posty: 113
Dołączył(a): 16 sie 2009, o 20:56
Lokalizacja: Okolice Częstochowy

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez mik89 » 6 wrz 2012, o 20:19

mik89
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 07:12
Lokalizacja: Opalenica

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 6 wrz 2012, o 22:49

Chlewnia po zakupie w 2011 z batmobila przybrała ori wyglad e30 i czeka na śnieg bo jest moja zimową treningówką z 1.6 lpg :D
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez karol3110 » 24 lis 2012, o 23:31

kurcze, zastanawia mnie jak wygladaja wykresy z hamowni tych ls-ow... moze posiadacie takie w .jpg? :)
Avatar użytkownika
karol3110
Clutch Burner
 
Posty: 46
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 09:35
Lokalizacja: błonie, w. mazowieckie

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 28 lis 2012, o 22:49

Drodzy kibice,
Kolejny driftingowy sezon minął bardzo szybko. Niech dowodem na to, iż mija on w szalonym tempie, będzie fakt, że poniższe słowa chciałem napisać bezpośrednio po zawodach na Bemowie. Minęło półtora miesiąca od tego momentu, a mam wrażenie, jakby to było wczoraj. Niemniej, mimo mojego spóźnienia, chciałbym Wam przekazać kilka słów.
Obrazek
Sezon 2012 był dla nas wszystkich czasem dużych zmian. Rozpoczęliśmy go jeszcze w roku 2011, kiedy to zainicjowaliśmy rozmowy z amerykańskim dostawcą nowych silników do naszych samochodów. To właśnie LS-y i transfer Krzyśka Romanowskiego z BMW Świdwin Drift Team postrzegam jako dwie największe zmiany, a wręcz małe rewolucje, w naszym zespole, w minionym sezonie. Z tego miejsca chciałbym podziękować Wam, fanom, kibicom, przyjaciołom, za gorące przyjęcie Romana w naszym gronie, jak i technologicznej zmiany, jaką było wprowadzenie amerykańskich silników pod maski naszych bawarek. Bez Was nigdy nie mielibyśmy takiego zapału do pracy. Jesteście motorem naszego zespołu!

Dla zespołu był to rok okraszony wieloma sukcesami, jednak ja patrzę na niego z innej perspektywy. Oprócz kompletnie nieudanych zawodów King Of Europe na inaugurację sezonu oraz rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Sopocie, ten rok był dla nas wyjątkowy – byliśmy na podium wszędzie, gdzie startowaliśmy. Udało nam się zdominować Drift Open, czego jeszcze nigdy nikt nie dokonał, niestety w Driftingowych Mistrzostwach Polski zawsze byliśmy o jedno miejsce na pudle za nisko i właśnie dlatego czuję niedosyt po tym sezonie. Obiecaliśmy Wam w tym sezonie podwójne mistrzostwo, niestety nie udało się. Pragnę w tym miejscu zapewnić, że w przyszłym sezonie odrobimy lekcję i powalczymy o tytuły jeszcze raz. Mam głęboką nadzieję, że z większym szczęściem.

Ten wspaniały i zwariowany sezon nie byłby taki, gdyby nie nasi sponsorzy. Chciałbym bardzo podziękować firmie Valvoline za wsparcie, którego udziela nam już kolejny rok z rzędu. Wierzę, że w przyszłym sezonie nasza współpraca będzie dalej zmierzać w dobrym kierunku, który zakreśliliśmy sobie kilka lat temu. Dziękuję za wsparcie ekipie sklepu http://www.RallyShop.pl, dzięki której nie mielibyśmy tak technologicznie zaawansowanych aut, a nasi zawodnicy nie mieliby zapewnionego takiego poziomu bezpieczeństwa. Wielkie podziękowania należą się również firmie Tubes International, której produkty nie zawiodły nas nigdy na zawodach, oraz firmie Racing Tires, która zadbała w tym roku o to, abyśmy mieli wystarczająco dużo opon do spalenia w tym sezonie. Dziękuję również za współpracę z marką Ozoshi, dzięki której nie musieliśmy martwić się o nasz wygląd. Nie mogę również zapomnieć o pomocy ze strony AMZ-Kutno, za którą również chciałbym mocno i z całego serca podziękować. Bez Was wszystkich nie byłoby Valvoline PUZ Drift Team.

Za trud, wysiłek, zaangażowanie i wielką sportową ambicję, chciałbym podziękować naszym zawodnikom. Nie boję się stwierdzić, że mam w zespole pięciu wspaniałych ludzi, którzy wykonują swoją robotę najlepiej jak potrafią. Największe podziękowania chciałbym jednak skierować w stronę mechaników, którzy często kosztem swoich rodzin i wolnego czasu, pracowali, aby kierowcy mieli zawsze świetnie przygotowane samochody. Zrobiliście tysiąc procent normy i kolejny sezon, ani razu nie usłyszałem „nie da się”, za co Wam wszystkim chłopaki należy się wielkie DZIĘKUJĘ!

Chciałbym również podziękować kilku osobom, które pomagały nam bezinteresownie i które zawsze będą wśród nas, jako rodzina Valvoline PUZ Drift Team. Mam tu na myśli Żabę, Dziadka, Douglasa, Sławka, Radka i wielu, wielu innych, z których życzliwością i gotowością do pomocy spotykaliśmy się na każdych zawodach.

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim tutaj wymienionym. To dzięki Wam jesteśmy dziś w tym miejscu i głęboko wierzę, że razem pójdziemy do przodu w 2013 roku.



Z poważaniem,
Krzysztof PUZ Jędrzejewski
Team Manager
Valvoline PUZ Drift Team
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez maslo174 » 28 lis 2012, o 22:57

9 wspaniałych:P
Avatar użytkownika
maslo174
Touge Drifter
 
Posty: 264
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:47
Lokalizacja: Łobżenica

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 6 gru 2012, o 23:44

Już 08.12.2012 w kolejnej BITWIE udział wezmą najlepsi polscy kierowcy rajdowi i wyścigowi, a rywalizować będą na torze Silver Gokart Center w Szczecinie!
Drugi rok z rzędu zostałem zaproszony na Wyścig Mistrzów!
W roku ubiegłym reprezentowałem grupe wyścigowców i wygraliśmy ta rywalizacjie.Jako,ze driftera trudno okreslic to w tym roku bede w grupie rajdowej :D

Obrazek

Rywalizować bedziemy na torze kartingowym na gokartach-nic ciekawego dla driftera...co najważniejsze musze jezdzic szybko i bez poślizgów a pokusa bedzie duża :lol:

W grupie rajdowej znajdu sie tacy znakomici kierowcy jak
Kajetanowicz,Kuchar,Kuzaj,Grzyb,Mikołajczyk,Rulski,Staniszewski,Chuchała,
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Valvoline PUZ Drift Team sezon 2012

Postprzez Grzechu » 2 sty 2013, o 18:14

Automobilklub Włocławski, Valvoline PUZ Drift Team oraz portal wloclawek.info.pl zapraszają do wspólnej zabawy mającej na celu wsparcie 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 13 stycznia na parkingu przed Halą Mistrzów w Włocławku.
Razem z nami pojawią się chłopaki z [Forza Motorsport 4] Virtual Valvoline PUZ Drift Team i Valvoline RC Drift Team! wiec mozna bedzie spróbowac swoich sił w swiecie driftu wirtualnego oraz Rc drifcie :D
zapraszamy na drift taxi

Obrazek
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drift Warriors

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron