PUZ Drift Team sezon 2013

Moderator: Grzechu

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Squad » 24 mar 2013, o 20:50

Grzechu napisał(a):Zbiórek nie bedziemy robic


Szacunek za to, niestety inni jakoś się nie krępują i jadą z tematem. Powodzenia, jak tylko będę coś wiedział dam znać :thumbsup:
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez e30 owner » 25 mar 2013, o 00:23

Grzechu napisał(a):Masz racje.Lubimy robić 35 tys fanów oraz całe środowisko driftingowe w balona.Nie za bardzo ogarniam Twoje posty.


Nie to miałem na myśli, chodziło raczej o to, że z taką powagą z jaką podchodzicie do tego co robicie, dziwne mi się wydało że nagle valvoline nie przedłużyło kontraktu i macie problem. Jestem pewien, że to co słyszałem "na mieście" w jakimś procencie prawdą jest :) Bo jednak człowiek wiedząc że kontrakt się kończy chce wiedzieć czy zostanie on przedłużony czy należy szukać czegoś nowego, by uniknąć sytuacji niekomfortowej.

drift-rak napisał(a):Tak to brzmi jakby sponsorowanie bylo wykladaniem hajsu jakiejs firmy dla przyjemnosci chlopakow z puz dt na zlosc tobie :banghead:
Zapewniam cie ze sponsoring to obustronne zobowiazanie, wspolpraca i biznes wiec troche szacunku dla zawodnikow.
Tym bardziej ze nasz ukochany sport nie jest dyscyplina z ktorej czerpie sie korzysci finansowe i to ze drifting sie rozwija to ogromny wklad i ciezka praca wlasnie takich ludzi jak ekipa PUZ DT


Mniej więcej tak to brzmi, bo czy chłopaki nie mają przyjemności z jeżdzenia??, pomijając "na złość Tobie" bo powiedz mi - co ma mnie boleć?? Sponsora mi nie zabrali sprzed nosa, bo go nie szukam nawet, że latają na zawodach ma mi przeszkadzać? może gdybym patrzył na siebie z pozycji "mam talent jak nikt, ale że takie puzy zabierają mi sponsora to nie mogę tego pokazać" to by tak było, ale rozczaruję Cię, bo jestem zwykłym początkującym i jedynego czego mogę im zazdrościć to lat doświadczenia, ale tego za pieniądze się nie kupi. Pieniędzy na tym się nie zarabia to już poruszane było w wielu tematach i tutaj jest to zbędne, bo wiemy jak jest. A umowę sponsorską czytałem pobieżnie i wiem jak to mniej więcej wygląda :)

Więc ja się nie napinam bo mi żyłka pyknie, a swoje zdrowie szanuję i to bardzo :) Chodzą takie słuchy po prostu i tyle ...
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Roman » 25 mar 2013, o 01:26

e30 owner napisał(a):Nie to miałem na myśli, chodziło raczej o to, że z taką powagą z jaką podchodzicie do tego co robicie, dziwne mi się wydało że nagle valvoline nie przedłużyło kontraktu i macie problem. Jestem pewien, że to co słyszałem "na mieście" w jakimś procencie prawdą jest :) Bo jednak człowiek wiedząc że kontrakt się kończy chce wiedzieć czy zostanie on przedłużony czy należy szukać czegoś nowego, by uniknąć sytuacji niekomfortowej.



W oficjalnej informacji przekazanej na początku bieżącego tygodnia VALVOLINE jako przyczynę rozstania z zespołem podaje zmianę polityki marketingowej koncernu.

info z puz.com.pl

Niestety oficjalne info jak z cytatu zostało przekazane nam tak jak pisze wyżej . A ploty masz trochę słabe więc następnym razem możesz się trochę bardziej postarać bądź upewnić czy mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością ... ale co tu powtarzać to samo 8 razy jak i tak będziesz miał swoją wersję .
Avatar użytkownika
Roman
Touge Drifter
 
Posty: 521
Dołączył(a): 8 sty 2009, o 05:58
Lokalizacja: BMW Świdwin

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez e30 owner » 25 mar 2013, o 11:49

Roman napisał(a):więc następnym razem możesz się trochę bardziej postarać bądź upewnić czy mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością


Właśnie to robię u źródła, tak najlepiej prawda ?? :)
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez DŁUGI_PIŁA » 26 mar 2013, o 10:33

e30 owner napisał(a):
Roman napisał(a):więc następnym razem możesz się trochę bardziej postarać bądź upewnić czy mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością


Właśnie to robię u źródła, tak najlepiej prawda ?? :)

:rotfl2:
Avatar użytkownika
DŁUGI_PIŁA
Touge Drifter
 
Posty: 203
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 17:04
Lokalizacja: Piła

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Kamil03 » 14 kwi 2013, o 12:16

Kiedy dacie jakieś informacje o całej sytuacji :confused:
Czekam, czekam i doczekać się nie mogę :)
Avatar użytkownika
Kamil03
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 20 sty 2012, o 17:05
Lokalizacja: Sochaczew

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 14 kwi 2013, o 12:53

Na chwile obecna nie ma sie czym chwalić,wiec nic nie piszemy.
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Kamil03 » 14 kwi 2013, o 16:04

Miałem nadzieję ujrzeć inna (z dobrymi informacjami) odpowiedź. No cóż, trzymam kciuki dwa razy mocniej.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Kamil03
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 20 sty 2012, o 17:05
Lokalizacja: Sochaczew

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez DŁUGI_PIŁA » 15 kwi 2013, o 08:41

Trzymam kciuki i wiem że będzie dobrze . Powiedzcie tylko czy będziecie w Poznaniu ?
Avatar użytkownika
DŁUGI_PIŁA
Touge Drifter
 
Posty: 203
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 17:04
Lokalizacja: Piła

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez DriftFunCk » 15 kwi 2013, o 14:50

Życze wam wszystkiego co najlepsze ! Bo chce zobaczyć jak smażycie w Kielcach ! I nie wyobrażam sobie sezonu bez PUZ'ów ;)
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 17 kwi 2013, o 17:04

Przez ostatnie tygodnie czekaliście w napięciu na tą wiadomość, a my poszukiwaliśmy osób, które powierzą nam wspieranie ich marki i umożliwią nam walkę o najwyższe podium. Udało się! W najbliższy weekend podczas I rundy Driftingowych Mistrzostw Polski stawimy się w komplecie w Poznaniu.
Sezon rozpoczynamy w terminie dzięki nawiązaniu współpracy z Grupa CSV - jest nam niezmiernie miło, że zaufała nam firma, która tak profesjonalnie działa w swojej branży. Oczywiście duży udział pozostaje w rękach wspierających nas przez ostatnie lata: Amz-Kutno oraz www.RallyShop.pl - Najtańsze Akcesoria Rajdowe z Torunia.

Obrazek

To była najcieższe 3 tygodnie w naszym driftingowym życiu.Dziekujemy wszystkim za wsparcie i pomoc :thumbsup:
Ciemne chmury odpedzone jednak nadal czekamy na tęcze :)
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez TOFIK » 17 kwi 2013, o 17:13

No i kamien nie jednej osobie w tym mi spadł z serca...bedzei PUZ bedzie dobrze, bo jak nie od dzis wiadomo jest Roman, jest dobrze :D gratulacje i samych pudeł :D
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Kaucz`u » 17 kwi 2013, o 18:39

Grzechu - czy będzie jakaś większa zmiana oklejeń aut tak jak rok temu czy tylko loga sponsora zeszłorocznego zostaną usunięte i zastąpione nowymi ?
Avatar użytkownika
Kaucz`u
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 27 lip 2011, o 00:32
Lokalizacja: Poznań / Kołobrzeg

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 17 kwi 2013, o 20:54

Niestety 3 dni przed zawodami trudno o zmiane całego oklejenia auta,wiec obecne zostanie poddane tuningowi :D
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Kaucz`u » 17 kwi 2013, o 23:33

Grzechu napisał(a):Niestety 3 dni przed zawodami trudno o zmiane całego oklejenia auta,wiec obecne zostanie poddane tuningowi :D

Nie mówię o najbliższej rundzie tylko już o następnych :)
Avatar użytkownika
Kaucz`u
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 27 lip 2011, o 00:32
Lokalizacja: Poznań / Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drift Warriors

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości