Podsumowanie sezonu 2010Sezon 2010 był naszym pierwszym sezonem jako Team.Powstaliśmy na przełomie roku 2009/2010
Pomysłodawca Teamu i jego założycielem jest Krzysztof Jędrzejewski PUZ -właściciel firmy Power Ultimate Zone.
Dziekujemy wszystkim którzy w nas uwierzyli i postanowili wspierać Team w sezonie 2010 :
Valvoline producent olei i płynów eksploatacyjnych
http://www.valvoline.plValvo-Tect dystrybutor produktów Valvoline
http://www.v-t.plCronic właściciel sklepu internetowego
http://www.rallyshop.plDark Dog producent napoju energetycznego
http://www.darkdog.plRafPol-cześci samochodowe
Janmot
http://www.janmot.plTorGum
http://www.torgum.home.plHani Przyczepy
http://www.haniprzyczepy.plPower Ultimate Zone wielkie podziekowania dla Krzycha PUZa za modyfikacje,nocne wypady po części,wsparcie w każdej chwili i kręcenie tą karuzela
Osoby które pracowały w pocie czoła oby nasze driftowozy były gotowe,porządnie sprawdzone przed startem a koła zawsze dokręcone
Karol,Jańczi,Gruby,Młody Oto mała lista naszych osiagnieć w sezonie 2010
1 miejsce w pokazach drużynowych Kielce Driftingowe Mistrzostwa Polski
1 miejsce w klasyfikacji generalnej Teamów w sezonie 2010 SSS Drift Cup
3 miejsce 5 runda JDM Allstars-Silverstone
1 miejsce w klasyfikacja generalnej SSS Drift Cup
3 miejsce klasyfikacja generalna SSS Drift Cup
4 miejsce w klasyfikacji generalnej DMP zabrakły 2 pkt do miejsca 3
1 miejsce Luk Rallyland by Maciej Polody
1 miejsce Kamień Śląski SSS Drift Cup
1 miejsce Lublin SSS Drift Cup
2 miejsce Poznań Driftingowe Mistrzostwa Polski
1 miejsce puchar BMW Poznań Driftingowe Mistrzostwa Polski
2 miejsce Kielce Driftingowe Mistrzostwa Polski
1 miejsce puchar BMW Kielce Driftingowe Mistrzostwa Polski
3 miejsce puchar BMW Bemowo Driftingowe Mistrzostwa Polski
2 miejsce puchar BMW Koszalin Driftingowe Mistrzostwa Polski
1 miejsce Kąkolewo SSS Drift Cup
2 miejsce Zegrze Pomorskie SSS Drift Cup
2 miejsce Lublin SSS Drift Cup
1 miejsce Toruń Driftingowy Puchar Polski
3 miejsce Zegrze Pomorskie SSS Drift Cup
Zajmowaliśmy kilkukrotnie miejsca 1,2 oraz 3 w kwalifikacjach