Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Moderator: Grzechu

Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Grzechu » 16 lip 2010, o 13:17

Jak wiecie PUZ Drift Team jest sponsorowany przez firme Valvoline światowy koncern produkujący olej silnikowy. Mamy nie wątpliwą okazje aby jeszcze bardziej wypromować drift jako profesjonalny sport motorowy,nasz kraj oraz Ciebie jako Fotografa.
Dostalismy propozycje aby nasze auta były na ogólno światowym kalendarzu Valvoline na 2011 r.Kalendarz jest drukowany w Stanach Zjednoczonych i rozsyłany do wszystkich oddziałów na całym świecie i następnie kolportowany i rozdawany tam gdzie jest potrzebny jako środek reklamowy.W zeszłym roku w takim kalendarzu były 3 zdjęcia z Polski.
Ilość ta nie jest ograniczona,możemy powalczyć dobrymi zdjeciami :)
Jeśli Twoje zdjecie znajdzie się na kalendarzu i zostanie ono opublikowane zostanie pod spodem podpisane Twoim imieniem i nazwiskiem (nie wiem czy będzie możliwość dodanie strony www lub e-maila-dowiem się w najbliższym czasie)
Oczywiście będziesz musiał (ła) podpisać zgode na publikacje-druk jest już gotowy.
Nie musze dodawać jaka to jest szansa dla promocji naszego sportu.
Zdjecia proszę wysyłać w jak najlepszej rozdzielczości,a w wiadomości napisać Imie i Nazwisko.
Wasze numery 1 możecie wklejać w temacie.
Proszę o wysyłanie zdjeć tylko przez osoby które je zrobiły.
puz@op.pl

Jest to inicjatywa naszego Teamu i niestety nie możemy zapewnić środków finansowych za zdjecie które zostanie opublikowane.
Jednak PUZ Drift Team przygotował dla każdego fotografa którego zdjęcie zostanie opublikowane w Kalendarzu Valvoline 2011 „Drift Taxi” w KAŻDYM z 4 aut teamowych.

Pozdrawiamy
PUZ Drift Team
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Piotrowiak » 16 lip 2010, o 14:27

Obrazek

Jedno z moim propozycji :grin:
Jeśli zdjęcia mają być w oryginalnej rozdzielczości, to nie widzi mi się ich wysyłanie na pocztę.
Po pierwsze za dużo jest tego, a po za tym pliki ulegają kompresji przez co ich jakość spada :glare:
Dlatego wolałbym dostarczyć wam zdjęcia np. na płycie CD :grin:
Avatar użytkownika
Piotrowiak
MEDIA
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 maja 2010, o 21:52
Lokalizacja: Toruń

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez lzuchowski » 16 lip 2010, o 19:13

kuba dobrze mówi :D lepiej na jakis track day albo cos przywiesc albo jak bedziecie w trn to sie zgadac:) na mejla to troszke nie pisze sie nikomu;D :scratch:
Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez lzuchowski » 16 lip 2010, o 19:18

Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez woytek13 » 16 lip 2010, o 19:25

A nie łatwiej najpierw wysyłać małe rozmiary (800-900px na dłuższym) a jak już zdecydujecie które będzie się nadawało to poprosić przez maila o pełny rozmiar?
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Grzechu » 16 lip 2010, o 20:20

W temat wrzucamy swoje tzw nr 1,ale na meila wysyłamy wszystkie zdjecia ,które uważacie za ciekawe.Oczywiście,że w póżniejszym terminie jesli zdjecie zostanie juz zaakceptowane przez Valvoline poprosimy o oryginał na płytce.Na dzień dzisiejszy najważniejsze jest aby wybrać cos ciekawego z tego co bedziecie przysyłać pod adres meilowy ,my przekazujemy to dalej :D
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez lzuchowski » 16 lip 2010, o 23:16

grzechu wez podaj mejla swojego na priv albo cos bo ten puza mi nie hula cos ;/
Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Grzechu » 17 lip 2010, o 00:54

lzuchowski napisał(a):grzechu wez podaj mejla swojego na priv albo cos bo ten puza mi nie hula cos ;/

hypki@puz.com.pl
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Asia Garlicka » 17 lip 2010, o 17:22

Obrazek
mój top 1 ;)
Avatar użytkownika
Asia Garlicka
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 21:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez image-sport » 18 lip 2010, o 22:13

Witam na forum :)
Podam tutaj kilka moich typów do tego kalendarza.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
image-sport
MEDIA
 
Posty: 331
Dołączył(a): 18 lip 2010, o 21:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Michud » 18 lip 2010, o 23:22

do kiedy termin? parę imprez jeszcze przed nami więc jakieś "świeże smakołyki" można wyprodukować :-)
Michud
Clutch Burner
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 lip 2008, o 10:30
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Banan » 19 lip 2010, o 21:10

Uwielbiam takie konkursy! Zdjecia warte dobre kilkaset zlotych zdobywane sa za wielka slawe, jaka fotograf zostanie okrzykniety po podpisaniu jego zdjecia w takim kalendarzu.... Ok, Wy jako PUZ Drift Team mozecie nie byc w stanie zaplacic pieniedzy za zdjecia, ale dla Valvoline'a wydac kilka tysiecy zlotych/euro/dolarow na zdjecia do swojego SWIATOWEGO kalendarza to nie powinien byc problem. Szkoda, ze fotografowie, ktorzy robia naprawde przyzwoite zdjecia psuja w ten sposob rynek, rozdajac swoje prace na lewo i prawo. Wasz wybor...
Ostatnio edytowano 20 lip 2010, o 17:34 przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez Piotrowiak » 19 lip 2010, o 23:14

Banan napisał(a):Szkoda, ze fotografowie, ktorzy robia naprawde przyzwoite zdjecia psuja w ten sposob rynek, rozdajac swoje prace na lewo i prawo. Wasz wybor...


Podzielam to zdanie :good:
Ale co zrobić. Jak się nie pracuje w jakiejś porządnej redakcji to nie ma co liczyć na jakiekolwiek pieniądze :cray:
Dobrze że czasami można się przejechać za darmo :yeah:
Avatar użytkownika
Piotrowiak
MEDIA
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 maja 2010, o 21:52
Lokalizacja: Toruń

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez image-sport » 20 lip 2010, o 16:10

Mati ja nie oddam za darmo...nawet za DT :)
Jak będą chcieli to niech płacą, jak nie to nie. Tylko, że potem jest tak jak mówisz...nie wezmą np.ode mnie bo, ja chcę w zamian coś wiecej niż DT to pójdą do takiego co da za darmo...bo będzie podpisane na kalendarzu...jeśli za takie kalendarze ktoś będzie brał kase to dlaczego ja mam mu coś oddac za darmo? Mnie kosztuje dojazd tu, tu i tu, sprzęt się zużywa...sory.
Avatar użytkownika
image-sport
MEDIA
 
Posty: 331
Dołączył(a): 18 lip 2010, o 21:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kalendarz Valvoline 2011r-Potrzebne Zdjecia

Postprzez puz » 20 lip 2010, o 17:29

Panowie zupełnie nie rozumiem tej dyskusji. Nikt nikogó do niczego nie zmusza. Poprosiliśmy grzecznie my jako Team a nie Valvoline o zdjecia. Bo to mega promocja dla nas. Banan jak potrzebowaliście w Toruniu na zawodach głupi korek dostaliście go w prezencie, czasem warto pomogac bezinteresownie ja przynajmiej taki jestem. Jeśli trzeba bedzie zapłacic to zapłacimy za świetne foto. Choć przyznam, że wolałbym przeznaczyć tą kase na oponay dla teamu.


pozdrawiam puz
Avatar użytkownika
puz
Touge Drifter
 
Posty: 239
Dołączył(a): 31 sie 2008, o 20:58
Lokalizacja: okolice Torunia

Następna strona

Powrót do Drift Warriors

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość