Przekładka a Nissan Sky R34

Dyskusja na temat driftingu.

Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez Sk8malinaa » 24 mar 2012, o 22:05

Jak w temacie. Nie znalazłem podobnego, dlatego zakładam. Jeżeli już taki jest, proszę o zamknięcie mojego tematu, i przekierowanie mnie do właściwego.

Na początku chciałem sie przywitać - Cześć wszystkim :)

nurtuje mnie pewne zagadnienie - czy jest możliwe przełożenie silnika w Nissanie Skyline R34 GT-R? Wiem, że jeżdżą takie auta, aczkolwiek nigdzie nie widziałem firmy oferującej takie usługi. A tym bardziej nie wiem, jaki mogłby być koszt takiej przekładki?

proszę o pomoc, pozdrawiam
Sk8malinaa
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 23:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez Klama » 24 mar 2012, o 23:25

ale przekładka na co????
Avatar użytkownika
Klama
Touge Drifter
 
Posty: 123
Dołączył(a): 29 sty 2012, o 21:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez Sk8malinaa » 25 mar 2012, o 08:01

Chodzi o przełożenie kierownicy z prawej strony na lewą. Wiem, iż jest to pewnego rodzaju profanacja tego autka, aczkolwiek w Polsce inaczej nie bede mogl go nawet zarejestrowac ; / tak wiec przekladamy kierownice z prawej strony na lewą - to znaczy chcemy :)
Sk8malinaa
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2012, o 23:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez gimon-movies » 25 mar 2012, o 09:10

Oczywiście jest to możliwe, nawet dokonano w łodzi przekładki kiery i została wyrzeźbiona deska na lewą stronę.. Jeśli stać CIę na gt-r to i stać Cię będzie wydać troszkę kasy na przekładkę ;p
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez drift-rak » 25 mar 2012, o 10:26

jest co najmniej kilka takich r34 przelozonych;) na tym forum w dziale projekty tez byl r34 w ktorym wlasciciel przekladal kiere.
a slyszalem cos o mozliwosci rejestracji aut z anglii... niby od tego roku (ma to regulowac wpis z praw unii eu o swobodnym przeplywie towarow) ale nie znam szczegółow wiec moge sie mylic no i nasi wspaniali politycy mimo wszystko robia wszystko na odwrot niz reszta krajow ue. moze ktos wie cos wiecej to sie wypowie;)
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez Ariel » 25 mar 2012, o 11:12

drift-rak napisał(a):a slyszalem cos o mozliwosci rejestracji aut z anglii... niby od tego roku (ma to regulowac wpis z praw unii eu o swobodnym przeplywie towarow) ale nie znam szczegółow wiec moge sie mylic no i nasi wspaniali politycy mimo wszystko robia wszystko na odwrot niz reszta krajow ue. moze ktos wie cos wiecej to sie wypowie;)


do tego typu dyskusji temat masz tutaj: viewtopic.php?f=17&t=9595
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez PiJ » 25 mar 2012, o 12:17

Wiadomość na PW odnośnie przekładki.
Marcin od 3-4 lat ma przełożonego r33 przez siebie, i zajmuje się budową aut do driftu.
Polecam profi robotę wykonuje.
Avatar użytkownika
PiJ
Król Ronda
 
Posty: 73
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 20:40

Re: Przekładka a Nissan Sky R34

Postprzez Reth » 25 mar 2012, o 22:42

www.lhdcars.pl Chlopaki przelozyli juz sky R34, zreszta tego ktory jest opisany tutaj na forum. Polecam zadzwonic i pogadac. Przekladali tez s15, s14, obecnie maja kilka Supr i Skya R32 GTRa.
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości