Gdzie jeździć w Warszawie ?

Dyskusja na temat driftingu.

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez D-verse » 24 lip 2012, o 15:48

Ale z tego co słyszałem, to STW nie robi jak na razie treningów. Dopiero na torze zimowym będę znów cykliczne treningi. Wczoraj jadąc na zajezdnie autobusową do Ursusa, przejechaliśmy się po uliczkach zakładu Ursus, i widzę w nich ogromny potencjał:)
Avatar użytkownika
D-verse
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 lip 2008, o 15:36
Lokalizacja: Leszno k. Warszawy

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez nfs » 25 lip 2012, o 17:28

tylko przygotujcie się ze asfalt na zakładach w Ursusie dość mocno zjada opony
Ostatnio edytowano 10 lut 2013, o 15:31 przez nfs, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nfs
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 19:33
Lokalizacja: Pruszków

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez klucha15 » 28 lip 2012, o 00:12

a na cargo dzieje się coś jeszcze ? byłem tam w środe, widziałem asfalt aż czarny od gumy , kostka na środku zreszta też, ale czemu tam szkło było porozrzucane ? udało mi sie kogoś zobaczyć , bordowe albo coś takiego e36 przyjechało , 2 bączki, i wyjazd bokiem. ale więcej od 10 do 18 nic tam nie widziałem.
Avatar użytkownika
klucha15
Touge Drifter
 
Posty: 156
Dołączył(a): 13 cze 2010, o 17:09
Lokalizacja: skoczów

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez bieniek » 1 sie 2012, o 00:54

nie dziwne ze nic nie widziales w srode, bo zloty na cargo sa w czwartki i niedziele, po 19 jest juz caly wiadukt wypelniony ludzmi, a na parking ledwno mozna wjechac... ;) pozdr
bieniek
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 18:50
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez macin » 1 sie 2012, o 21:29

macin
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2009, o 18:20

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez lipass » 1 sie 2012, o 22:29

macin napisał(a):Apropo cargo ,nie polecam ....
http://www.sadistic.pl/drift-po-polsku-vt129687.htm

patrząc z innych ujęc tutaj chyba pękł kowalowi drążek i dlatego wydzwonił, a skilla chłopak ma
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Nicolas » 8 sie 2012, o 22:31

jakbyście ogarniali jakoś ursus czy coś w wwa, to dalibyście znac? To bym sie przejechal po zipować, gdyz na razie na driftolot hajsu brak, wiec czynnie udzialu bym niestety nie bral, tylko bierny :(
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Marcin *nemo* » 21 sie 2012, o 11:25

Nie polecam cargo w czwartek i niedziele jak są ludzie i banany które nie ogarniają dobrze jazdy swoim pojazdem a próbują latać i walą w ludzi lub w auta co spotkało mnie jakieś 1,5miesiąca temu a teraz same problemy z odzyskaniem kasy za auto żeby je zreanimować :banghead:
Avatar użytkownika
Marcin *nemo*
Król Ronda
 
Posty: 52
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 00:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Squad » 21 sie 2012, o 20:54

a ja tam jestem za Cargo, debile muszą się gdzieś wybić przecież :D
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Nicolas » 22 sie 2012, o 00:40

niby tak, ale mozna sobie ogarnac inne miejsce albo inne dni kiedy jest spokojniej i bez schizy, ze ktos ucierpi na tym ze chcemy sobie posmigac. Ostatnio w niedziele przeciez typa, ktory stal za blisko czy nie wiem co zabrala karetka bo jakis nowy ziomek przyjechal, cos mu nie wyszlo i jeb ma przesrane :glare:
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Squad » 22 sie 2012, o 07:08

i bardzo dobrze :thumbsup: jestem za :D
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez krzysiek1992 » 22 sie 2012, o 16:48

wieczorem jest troche tłoczno ale w ciagu dnia raczej całkowicie pusty plac jest : ) tylko pachołków nastawiac i jezdzic :D
Avatar użytkownika
krzysiek1992
Touge Drifter
 
Posty: 152
Dołączył(a): 5 lis 2011, o 12:27
Lokalizacja: Legionowo k. Warszawy

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez speed » 21 wrz 2012, o 10:50

Witam wszystkich.
Postanowiłem napisać aby ostrzec was przed jeżdżeniem po Ursusie, a konkretnie po terenie byłej fabryki traktorów. Kilka miesięcy temu mój kolega kupił sobie motocykl i szukał miejsca do jazdy aby potrenować start, przyspieszenie , jazdę na tylnym kółku i takie tam pierdoły. Znalazł gdzieś w sieci informację o takiej miejscówce w Ursusie na terenie dawnej fabryki traktorów. Jest tam przy torach kolejowych plac betonowy i faktycznie cieszący się sporą frekwencją- akrobaci na motorach, drifterzy i tacy różni. Jak okiem sięgnąć tylko jakieś stare hale , śmietnisko i krzaczory. Byłem z nim kilka razy, nie powiem wrażenia sympatyczne, sporo decybeli, adrenalina, ok. W ciągu tych kilku miesięcy kilka razy podjeżdżała do nas Policja i wszystkich legitymowali. Mówili , że okoliczni mieszkańcy skarżą się na hałas , a w szczególności pisk opon i przegazówki motorów. Policjanci byli w sumie w porządku , nie czepiali się za bardzo, nie wystawiali mandatów, sądziłem , że robią z nas wała z tymi okolicznymi mieszkańcami, bo jak napisałem na początku wokół tylko stare hale, kupa gruzu i śmieci. Mam znajomego policjanta i pytałem go o co może chodzić i on powiedział mi, że patrol w ciągu dnia musi zrobić wyniki tj. wylegitymować minimum ileś tam osób i pewnie dlatego do nas przyjeżdżali. Wszystko było fajnie do początku września, a tu nagle zonk ! Kumpel dostał pismo z kancelarii adwokackiej która reprezentuje mieszkańców z ul.Mory. Okazało się, że zaraz za torami są budynki mieszkalne i to stamtąd były zgłaszane interwencje. Z tego pisma wynika , że adwokat przeciwko mojemu koledze skierował do Prokuratury akt oskarżenia za naruszenie porządku publicznego (hałas), wtargnięcie na cudzą posesję (plac betonowy), udział w nielegalnym zgromadzeniu (liczba osób znajdujących się na placu). Koleżce ręce opadły jak to przeczytał. Kompletnej załamki doznał jak dostał pismo z banku, że na wniosek tej kancelarii adwokackiej, prokurator na jego rachunku bankowym dokonał tymczasowego zabezpieczenia mienia na poczet przyszłych kar, kosztów adwokackich oraz zadośćuczynienia osobom poszkodowanym przez hałas. Za moją radą kolega też wynajął sobie adwokata. Papuga poszedł do prokuratury , zapoznał się z aktami no i niestety nie przyniósł dobrych wieści. Okazało się, że zgłoszenie do prokuratury było dobrze przygotowane, są tam nagrania video, zdjęcia uczestników i tablic rejestracyjnych, kserokopie notatników policyjnych gdzie były wpisywane dane legitymowanych osób, a ponadto badania poziomu hałasu wykonane przez wynajętą firmę. Adwokat mojego kumpla powiedział, że sprawa jest na 99% przegrana i lepiej iść na ugodę. Chodzi o to , że mieszkańcy odstąpią od oskarżenia jeżeli kumpel zadośćuczyni im finansowo i pisemnie zobowiąże się do nie zakłócania porządku publicznego w obrębie ich miejsca zamieszkania. Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie.
speed
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 09:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez kamil2704 » 21 wrz 2012, o 11:49

To jest jakiÅ› koszmar.
Ludzie nie mają co robić i ze wszystkim walą teraz do sądu.
To co się dzieje z naszym społeczeństwem woła o pomstę do nieba.
Współczuje osobie oskarżonej, z tego co pisze "speed" to ma ładnie przesrane.
Swoją drogą to dziwi mnie to że policja tylko ich legitymowała, bez mandatów, bez nakazu opuszczenie miejsca (placu) aż tu nagle taka niespodzianka.
Prokuratura w takiej sprawie to potrafi sprawnie działać niestety gdy chodzi o coś naprawdę ważnego to już jest zdecydowanie gorzej np. AmberGold lub Pruszków groźni przestępcy a dostali wyroki jak za drobną kradzież. :uklon: :shock: :shock: :shock:

Żyjemy jednak w poje***** kraju. :banghead: :banghead: :banghead:
Avatar użytkownika
kamil2704
Król Ronda
 
Posty: 58
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 12:38
Lokalizacja: Wlkp

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Squad » 21 wrz 2012, o 13:50

Ale głupoty piszesz. Jak byś miał pod domem non stop upalanie w nocy tez byś tak reagował skoro zwykle interwencje nie przynosiły skutków.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości