Tokarz / frezer Warszawa

Dyskusja na temat driftingu.

Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez jano86 » 12 lut 2014, o 14:51

Joł,
poszukuję zakładu / specjalisty który bedzie mi mógł skopiować pokazane na zdjęciach elementy:

Obrazek

Obrazek

Są to adaptery do przyspawania do zwrotnicy więc musza być z mocnegogo, twardego materiału.

Czy możecie mi polecić jakiś zakład/speca w Wwie do którego można się udać z takim zleceniem?
Avatar użytkownika
jano86
DRIFTER
 
Posty: 391
Dołączył(a): 24 paź 2008, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez lipek7 » 13 lut 2014, o 17:48

Jak znajdziesz kogoś takiego, daj znać. Większość tokarzy nie ma czasu na takie rzeczy, albo jak usłyszy do czego to ma być, mdleje. Jeśli ktoś już się chce podjąć, to liczy sobie słono.
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez drift-rak » 13 lut 2014, o 18:19

lipek7 napisał(a):Jak znajdziesz kogoś takiego, daj znać. Większość tokarzy nie ma czasu na takie rzeczy, albo jak usłyszy do czego to ma być, mdleje. Jeśli ktoś już się chce podjąć, to liczy sobie słono.


no juz nie przesadzaj. wystarczy znalezc kogos o wiekszych ambicjach niz tasmowa produkcja;) Jano w sumie bym mial kogos ale nie warszawa tylko nowy tomysl;)
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez lipek7 » 13 lut 2014, o 18:35

drift-rak napisał(a):
lipek7 napisał(a):Jak znajdziesz kogoś takiego, daj znać. Większość tokarzy nie ma czasu na takie rzeczy, albo jak usłyszy do czego to ma być, mdleje. Jeśli ktoś już się chce podjąć, to liczy sobie słono.


no juz nie przesadzaj. wystarczy znalezc kogos o wiekszych ambicjach niz tasmowa produkcja;) Jano w sumie bym mial kogos ale nie warszawa tylko nowy tomysl;)


Niestety nie przesadzam. Jak dotąd dorabiałem jakieś rzeczy u kilku tokarzy i żadnego nie mogę polecić. Dlatego jeśli jest ktoś taki w okolicach to chętnie spróbuje :)
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez e30 owner » 13 lut 2014, o 18:48

Jeśli promień 30km od warszawy będzie ok, znam dobry warsztat tokarsko,frezerski który pewnie to zrobi. Dla mnie toczyli 12 szpilek, i rozwiercali i gwintowali 2 piastotarcze przednie do iveco turbo daily. Za robotę na gotowo wzięli rozsądne pieniądze i zrobili od ręki praktycznie, bo według nich to była "szybka, prosta i miła robota". Z tego co pamiętam 300pln wzięli. Do tego zawsze coś podpowiedzą, doradzą, na prawdę spoko ludzie.
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez lipek7 » 13 lut 2014, o 18:58

PoproszÄ™ o namiary :)
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez synojca » 13 lut 2014, o 21:44

ja jestem w stanie skopiowac prawie wszystko jak ktos ma potrzebe rysunek techniczny lub wzor i da sie zrobic wszystko wytoczyc wyciac wyfrezowac wyoblic pogiac jakby ktos mial jakas potrzebe to pw napewno sie dogadamy , moge wyslac po towar swojego kuriera pozniej odeslac towar wystawic fakture vat paragon
synojca
Clutch Burner
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 lip 2011, o 17:11
Lokalizacja: Åšwidwin

Re: Tokarz / frezer Warszawa

Postprzez DoktorKazdaDiagnoza » 14 lut 2014, o 01:21

jak najbardziej potwierdzam słowa synojca, nie raz nam dupe ratował/ratuje w tego typu misjach :thumbsup:
DoktorKazdaDiagnoza
Touge Drifter
 
Posty: 563
Dołączył(a): 15 wrz 2009, o 22:09
Lokalizacja: BMW Åšwidwin DT


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości