prezent 30 urodziny drifting bmw E30 Wrocław

Dyskusja na temat driftingu.

prezent 30 urodziny drifting bmw E30 Wrocław

Postprzez agapap » 27 cze 2014, o 14:26

Mam ogromną prośbę! Mój mąż 11.lipca kończy 30-tkę. Jest fanem driftingu i wręcz uwielbia BMW E30 - zawsze chciał mieć ten samochód (myślałam, że na 30-tkę mu je kupie, ale pojawił się nasz synek i nie ma niestety kasy na takie ekscesy :( ). Właśnie dlatego wymarzyłam sobie dla niego wyjątkowy prezent urodzinowy tzn. przejażdżkę jako pasażer tym samochodem podczas driftu! (super by było gdyby mógł on sam spróbować driftingu, jednak wiem, że to kosztuje od 700-1000zł a na to mnie niestety nie stać :/). Czy znajdę tu osobę lub osobę, która zna osobę, która driftuje właśnie takim pięknym samochodem i chciałaby dorobić (lub właśnie tak dorabia a ja nie mogę jej po prostu w necie znaleźć) i przewieźć mojego męża przez kilka okrążeń we Wrocławiu? Wiem, że na torze na Rakietowej odbywają się takie rzeczy, ale nie mogę znaleźć konkretnych kontaktów, a z małym na ten moment nie mogę się za bardzo ruszyć z domu (ma 9 miesięcy i 7.07.2014 będzie miał trzeci zabieg chirurgiczny na nerce i teraz do tego czasu raczej mało z nim wychodzę z domu, bo nie może być nawet lekko przeziębiony przed operacją). z góry dziękuję za jakąkolwiek informację w tej sprawie. Jeżeli nie BMW E30 to może też to być innym samochodem. po prostu nie potrafię tego wyszukać a nie wiem czy "ekstremalna jazda" oznacza również drifting czy po prostu szybką jazdę na torze.
agapap
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 14:06
Lokalizacja: wrocław

Re: prezent 30 urodziny drifting bmw E30 Wrocław

Postprzez Ciast3k » 2 lip 2014, o 12:52

PW :)
Avatar użytkownika
Ciast3k
Touge Drifter
 
Posty: 314
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 17:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: prezent 30 urodziny drifting bmw E30 Wrocław

Postprzez Hikiel » 2 lip 2014, o 19:45

No panowie! Mobilizować się tam i pomóc dziewczynie!
Hikiel
Touge Drifter
 
Posty: 228
Dołączył(a): 18 paź 2010, o 22:30
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: prezent 30 urodziny drifting bmw E30 Wrocław

Postprzez Ciast3k » 2 lip 2014, o 23:53

Się zmobilizowałem, ale już znalazła :D
Ale jak co to się na przyszłość polecam :D
Avatar użytkownika
Ciast3k
Touge Drifter
 
Posty: 314
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 17:06
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości