prawko E na lawete

Dyskusja na temat driftingu.

prawko E na lawete

Postprzez muszyÅ„ski » 3 sty 2015, o 13:41

Mam pytanie o prawko na lawete do kategorii B ktoś wie jak wyglada egzamin... tylko jazdy czy tez teoria i jakie to sa koszty tak mniej więcej. .. moze ktoś ma szkole w poznaniu lub okolicach..
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: prawko E na lawete

Postprzez synojca » 3 sty 2015, o 13:57

Tylko jazda plac + miasto koszt ok 900-1000 przynajmniej u nas
synojca
Clutch Burner
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 lip 2011, o 17:11
Lokalizacja: Åšwidwin

Re: prawko E na lawete

Postprzez drift-rak » 3 sty 2015, o 15:16

tak jak kolega wyzej jazda na placu plus miasto. plac to manewry takie jak garaz itp oraz sprzeganie rozprzeganie zestawu - swiatelka po kolei itp procedury ktorych nigdy nikt nie stosuje ale trzeba sie nauczyc i nalazic.
generalnie trudno nie jest ja zdalem za pierwszym ale jezdze czesto z przyczepami takze nie mialem problemu z manewrami ale mozna polec na takich duperelach jak przy B tj pieszy wlazacy na pasy itd. u mnie koszt calkowity to kurs 1000 badanie lekarskie 150 egzamin 200 (normalna cena kursu to 1200 ale ja bylem tylko dwa razy na nauce)
w poznaniu zdajesz na ducato osobowe krotkie plus przyczepa z niska zabudowa. jest wezsza niz jakakolwiek laweta wiec trzeba przez ramie patrzec i przez szyby przy cofaniu w garaz zeby trafic bo w lusterkach jak juz ja widzisz jest za pozno
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości