Akcesoria Pro Racing?

Dyskusja na temat driftingu.

Akcesoria Pro Racing?

Postprzez Pieczyniak » 4 sty 2008, o 12:36

Szperając ostatnio po sklepach inernetowych z częściami do tuningu natrafiłem na sklep MTuning z Rzeszowa.
Większość skcesoriów jakie oferują są, przynajmniej mi mało znanej firmy Pro Racing ale ceny jakie tam zobaczyłem są naprawde atrakcyjne, z tym że nie wiem jak jest z jakością i trwałością tych części. Jeśli ktoś z Was miał styczność z Pro Racing to prosze o opinię.
Nie chcę tu robić rzadnej reklamy dla sklepu ale jeśli ktoś zobaczy jakie są ceny np short shiftera, kolektora, rozpórek do s14 i zegarów, foteli, pasów, wskażników i innych rzeczy to naprawdę ceny są dużo niższe od nawet najtańszych innych gratów na rynku.
Zaczynam zbierać zabawki do S14 i nie chcem żeby potem auto mi sie rozsypało jeszcze przed pierwszym zakretem na treningu, więc jeśli macie jakieś zdanie na temat części z tego sklepu to piszcie.
Avatar użytkownika
Pieczyniak
DRIFTER
 
Posty: 301
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 22:17
Lokalizacja: Ełk/Poznań

Re: Akcesoria Pro Racing?

Postprzez Bartdrift » 4 sty 2008, o 13:54

Osobiscie nie znam tej firmy. Jedynie co moge przekazac od siebie: uwazaj na short shiftery. Ja mialem taki ze stanow i musialem go wkoncu zamienic z powrotem na normalny ,bo ten niby lepsiejszy byl beznadziejny(wylatywal olej i inne)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości