2013 - I Runda ApisPower Cup WARSZAWA

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Błędy podczas ogłoszenia wyników w Bemowie?!?

Postprzez Mastercinek » 1 maja 2013, o 01:20

Czy mógłby mi ktoś jasno i sensownie wytłumaczyć dlaczego zawodnik klasy FUN z numerem 418 mimo zajęcia 2 miejsca w eliminacjach nie został wyczytany podczas ogłaszania wyników i nie przeszedł do TOP 16?!?

Obrazek

Dla mnie to jest skandal. Przyjechał specjalnie z Anglii na te zawody. Dwa przejazdy napawające nas entuzjazmem i... jedź do domu. Było to zaskoczenie, bo poszło mu na tle innych całkiem dobrze no ale nikt nie kłócił się z werdyktem.

Inny zawodnik też pisze:

Pawel'88 napisał(a):Z tymi wynikami choćby nawet FAN to też było dobre zamieszanie bo wczoraj w biurze zawodów wieczorem były podane tylko, że coś się organizatorom delikatnie pokręciło bo np. mnie wczoraj nie wyczytali a dziś przyjeżdżam sobie na bemowo na lajcie na godzine 12 (gdzie trening Fan trwał chyba od 11 do 12:30) wiedzac że się nie dostałem, wpadam do biura zawodów, patrze a tam moje nazwisko w top 16 się znalazło :).
Dziękuje dobranoc :grin:
Mastercinek
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 01:06
Lokalizacja: Sztum

Re: 2013 - I Runda ApisPower Cup WARSZAWA

Postprzez kryzysiek » 1 maja 2013, o 10:11

no niestety, system im nie zadziałał :/
Avatar użytkownika
kryzysiek
Touge Drifter
 
Posty: 128
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 10:21
Lokalizacja: Błonie k/WWA

Re: Błędy podczas ogłoszenia wyników w Bemowie?!?

Postprzez narta » 1 maja 2013, o 14:16

Mastercinek napisał(a):Czy mógłby mi ktoś jasno i sensownie wytłumaczyć dlaczego zawodnik klasy FUN z numerem 418 mimo zajęcia 2 miejsca w eliminacjach nie został wyczytany podczas ogłaszania wyników i nie przeszedł do TOP 16?!?

Obrazek

Dla mnie to jest skandal. Przyjechał specjalnie z Anglii na te zawody. Dwa przejazdy napawające nas entuzjazmem i... jedź do domu. Było to zaskoczenie, bo poszło mu na tle innych całkiem dobrze no ale nikt nie kłócił się z werdyktem.

Inny zawodnik też pisze:

Pawel'88 napisał(a):Z tymi wynikami choćby nawet FAN to też było dobre zamieszanie bo wczoraj w biurze zawodów wieczorem były podane tylko, że coś się organizatorom delikatnie pokręciło bo np. mnie wczoraj nie wyczytali a dziś przyjeżdżam sobie na bemowo na lajcie na godzine 12 (gdzie trening Fan trwał chyba od 11 do 12:30) wiedzac że się nie dostałem, wpadam do biura zawodów, patrze a tam moje nazwisko w top 16 się znalazło :).
Dziękuje dobranoc :grin:


To jest jakaś kpina ? jak to możliwe ? organizatorom na leb padło ? Powinno być oficjalne przeproszenie zawodnika ! i automatyczne zakwalifikowanie zawodnika za rok bez eliminacji ! Nagłaśniam sprawę dalej, tak nie może być !
Ostatnio edytowano 2 maja 2013, o 10:19 przez narta, łącznie edytowano 1 raz
narta
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 14:11
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Błędy podczas ogłoszenia wyników w Bemowie?!?

Postprzez Nati sss » 1 maja 2013, o 14:33

narta napisał(a):
Mastercinek napisał(a):Czy mógłby mi ktoś jasno i sensownie wytłumaczyć dlaczego zawodnik klasy FUN z numerem 418 mimo zajęcia 2 miejsca w eliminacjach nie został wyczytany podczas ogłaszania wyników i nie przeszedł do TOP 16?!?

Obrazek

Dla mnie to jest skandal. Przyjechał specjalnie z Anglii na te zawody. Dwa przejazdy napawające nas entuzjazmem i... jedź do domu. Było to zaskoczenie, bo poszło mu na tle innych całkiem dobrze no ale nikt nie kłócił się z werdyktem.

Inny zawodnik też pisze:

Pawel'88 napisał(a):Z tymi wynikami choćby nawet FAN to też było dobre zamieszanie bo wczoraj w biurze zawodów wieczorem były podane tylko, że coś się organizatorom delikatnie pokręciło bo np. mnie wczoraj nie wyczytali a dziś przyjeżdżam sobie na bemowo na lajcie na godzine 12 (gdzie trening Fan trwał chyba od 11 do 12:30) wiedzac że się nie dostałem, wpadam do biura zawodów, patrze a tam moje nazwisko w top 16 się znalazło :).
Dziękuje dobranoc :grin:


To jest jakaś kpina ? jak to możliwe ? organizatorom na lep padło ? Powinno być oficjalne przeproszenie zawodnika ! i automatyczne zakwalifikowanie zawodnika za rok bez eliminacji ! Nagłaśniam sprawę dalej, tak nie może być !


narta Nikomu na ŁEB nie padło. Proszę o kulturę wypowiedzi. Swoją drogą BARDZO ładny post Powitalny na tym forum...
śmiało nagłaśniaj sprawę dalej, my się do zamieszania przyznajemy.

Nawaliła elektronika. Wyniki były zapisywane na iPadzie. Sędziowie zwlekali do samego końca aby przekazać do biura wyniki klasy FAN (i tutaj wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość), więc jak je dostaliśmy nie było czasu na ich sprawdzanie - szybko szybko szybko, a jak wiadomo pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. Program a'la EXEL w iPadzie nie zadziałał i źle posegregował wyniki. Zostały wyczytane początkowo błędne wyniki. Po kilku minutach zauważyliśmy błąd, wprowadziliśmy dane do komputera i zostały wyczytane prawidłowe wyniki - aktualne. Niestety mnie w tym czasie nie było w biurze i nie jestem w stanie stwierdzić czy nazwisko zawodnika 418 zostało wyczytane czy nie, ale najwyraźniej nie. Wyniki leżały wydrukowane na stole w biurze zawodów. Każdy miał do nich dostęp. Niestety zadziałał czynnik pecha i nieporozumienia za jednym razem. Jest to nauczka na przyszłość, że należy brać do rączki wyniki na papierze. Zawsze je drukujemy.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Błędy podczas ogłoszenia wyników w Bemowie?!?

Postprzez narta » 2 maja 2013, o 10:25

Fajnie, że się przyznajecie, lecz co to zmieni jeśli zawodnik przejechał sporo kilometrów aby wystartować, wydał dużo kasy, a teraz nawet nie było słowa przepraszam tylko to, że nauczka na przyszłość... mnie by to nie obchodziło wasze nauczki, i jeszcze głupie tłumaczenie , że zawodnik mógł przyjść i sprawdzać wyniki... rzecz jasna, że skoro nie usłyszał swojego nazwiska to już nic nie sprawdzał... . To się w głowie nie mieści... Może oddajcie za rok te zawody komuś bardziej kompetentnemu niż wy.
narta
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 14:11
Lokalizacja: Wa-wa

Re: 2013 - I Runda ApisPower Cup WARSZAWA

Postprzez BartekE30_Ponczak » 2 maja 2013, o 13:24

BartekE30_Ponczak
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 11:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Błędy podczas ogłoszenia wyników w Bemowie?!?

Postprzez Nati sss » 2 maja 2013, o 21:47

narta napisał(a):Fajnie, że się przyznajecie, lecz co to zmieni jeśli zawodnik przejechał sporo kilometrów aby wystartować, wydał dużo kasy, a teraz nawet nie było słowa przepraszam tylko to, że nauczka na przyszłość... mnie by to nie obchodziło wasze nauczki, i jeszcze głupie tłumaczenie , że zawodnik mógł przyjść i sprawdzać wyniki... rzecz jasna, że skoro nie usłyszał swojego nazwiska to już nic nie sprawdzał... . To się w głowie nie mieści... Może oddajcie za rok te zawody komuś bardziej kompetentnemu niż wy.


Zapraszam do regulaminu. Tam jest taka mała wzmianka o tym kiedy zawodnik opuszcza zawody.

Cieszę się, że zawodnik ma więcej luzu niż poniektórzy tutaj:)
Bardzo mnie bawi ocenianie kompetencji w tym przypadku.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2013 - I Runda ApisPower Cup WARSZAWA

Postprzez PyluDrift » 5 maja 2013, o 22:06

Witam,

No nie ukrywajmy ale w tym co pisze "narta" coś prawdy jest...tyle że nie ma sensu juz tak ostro tego krytykować bo jest to już po fakcie.
Aczkolwiek noo nie powiem ale jest żal i ogromny niedosyt bo drugie miejsce w kwalifikacjach to już "coś" a dla mnie jak na początek mojej przygody z driftem to ogromny sukces :yahoo:
Noo i szkoda bo była szansa na jakies punkty do kwalifikacji generalnej...a tak to lipa...
Ale cóż...trudno...stało sie...wyciągnijmy z tego wnioski i patrzmy pozytywnie w przyszłość...bedą następne rundy...więc spróbuje powalczyć dalej :)

Pozdrawiam :)
PyluDrift
Król Ronda
 
Posty: 54
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 18:43
Lokalizacja: Cambridge

Poprzednia strona

Powrót do WYNIKI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości