News InfoDrift

News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 5 kwi 2012, o 23:47

Zapraszam do bliższego zapoznania się :grin: .
Przykład metryka zawodnika http://infodrift.pl/orlen-team.html
Co o tym sądzicie?
Obrazek
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez K@milo » 6 kwi 2012, o 09:22

Bardzo dobra robota! ;) Podoba mi się opracowanie zawodników w ten sposób ;) Oczywiście każda osoba będzie miał taką stronkę?
Avatar użytkownika
K@milo
MEDIA
 
Posty: 187
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:59
Lokalizacja: Przysucha

Re: News InfoDrift

Postprzez Zenki » 6 kwi 2012, o 09:23

Bardzo fajne, coś, czego od zawsze brakuje mi na stronie PFD :thumbsup:
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 6 kwi 2012, o 14:21

Dzięki za dobre opinie :) . Każdy z drifterów będzie miał u nas taką stronę pod warunkiem że będą odsyłać nam wypełnione doc. i załączać pliki z foto i filmami.
Pochwalić tu muszę zespoły prasowe Jakuba Przygońskiego, Pawła Treli czy Piotrka Więcka które bardzo szybko zareagowały.
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez K@milo » 6 kwi 2012, o 14:33

No ja miałem ostatnio przyjemność rozmowy z Panią Katarzyną z zespołu prasowego Pawła Treli. Bardzo szybko i miło :grin:
Avatar użytkownika
K@milo
MEDIA
 
Posty: 187
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 14:59
Lokalizacja: Przysucha

Re: News InfoDrift

Postprzez allcon » 6 kwi 2012, o 23:42

Fajnie sie zapowiada ale nie podoba mi się to, że strona ma strasznie dużo bugów. Wolałbym oglądać ją jak już wszystko (albo chociaż znaczna większość) będzie działała a nie oglądać jakieś teksty w stylu "Lorem ipsum dolor..." lub rozjechane elementy. Ogólnie pomysł bardzo dobry bo takiego kompendium wiedzy o zawodnikach, autach, eventach brakuje w polskim internecie ale moim zdaniem powinniście dopracować stronę bardziej przed jej oficjalną premierą a nie wypuszczać taki "półprodukt". Przed Wami jeszcze dużo pracy i kibicuje Wam abyście nie stracili zapału ale moja rada (jako że sam do niedawna zajmowałem się projektowaniem stron i planowałem stworzenie podobnej witryny) jest taka - lepiej coś dopracować i pokazać Światu później niż robić coś na szybko i na dzień dobry zniechęcić do strony potencjalnych userów. Powodzenia w projekcie. pozdrawiam
ps. po co prawie na każdej podstronie wrzucaliście jakiś film vimeo? I po co on automatycznie się odpala? Szczególnie nie rozumiem po co film w dziale kontakt...
allcon
Touge Drifter
 
Posty: 149
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 09:46
Lokalizacja: Mietków/Wrocław/Pabianice

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 7 kwi 2012, o 10:25

Dzięki za ten komentarz. Strona jest w fazie testowej.Uruchamiając serwis, wyszliśmy z założenia, że aby zbudować ten portal w sposób idealny potrzebna jest opinia tych którzy będą z niego korzystać. Tworzymy ten projekt wspólnie z internautami po to aby każdy kto korzysta z takiego kompendium wiedzy mógł zgłaszać nam swoje spostrzeżenia i uwagi. Wszystkie uzyskane w ten sposób informacje, są dla nas bezcenne. Pozdrawiam i zapraszam do dalszego obserwowania naszych poczynań oraz czynnego udziału w tworzeniu InfoDrift.pl
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 9 kwi 2012, o 08:20

Zapraszamy na POWTÓRKĘ RELACJI z Formula Drift Long Beach Round 1 Top 16
http://infodrift.pl/tv-live.html
Obrazek
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 12 kwi 2012, o 19:59

Tegoroczny sezon driftingowych zmagań zapowiada się szczególnie ciekawie, i to nie tylko dzięki emocjom, jakie zagwarantują nam Driftingowe Mistrzostwa Polski, ale także za sprawą międzynarodowych zawodów King Of Europe Drift, które po 6 latach przerwy powrócą do Polski. Więcej na http://infodrift.pl/king-of-europe-wraca-do-polski.html
Obrazek
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 12 kwi 2012, o 20:02

Rekord Guinnessa w kręceniu bączków
Jazda samochodem może dostarczać wielu przyjemności. Jedni lubią spokojne podróże w letnie dni, inni spędzają godziny na torach wyścigowych, aby poprawić swój czas o ułamki sekund. Są też tacy, którzy lubą jeździć poślizgami i "palić gumę".
Więcej na http://infodrift.pl/rekord-guinnessa-w-kreceniu-baczkow.html

Obrazek
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: News InfoDrift

Postprzez lewyjack » 18 kwi 2012, o 21:47

Nawet 15-to letni drifter, ma u nas swoją "metrykę"
Więcej:http://driftinfo.pl/kajetan-grabarczyk.html
Obrazek
Avatar użytkownika
lewyjack
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Infodrift.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości