Runda uliczna DRIFT OPEN. 4-5.08.2012r. Wodzisław Śląski

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Runda uliczna DRIFT OPEN. 4-5.08.2012r. Wodzisław Śląski

Postprzez casus maximus » 24 maja 2012, o 13:32

Witam.
Byliśmy z kurtuazyjną wizytą w Wodzisławiu Śląskim, celem uzgodnienia szczegółów dotyczących zawodów, które mają się odbyć na ulicy. Spotkaliśmy się z bardzo miłym przyjęciem lokalnych działaczy społecznych, działających na rzecz miasta oraz działaczy driftingowych. Obejrzeliśmy miejsce, mieliśmy spotkanie z Prezydentem miasta oraz z Panią Dyrektor wyższej szkoły, która będzie przylegać do miasteczka driftingowego. Wszyscy bardzo otwarci na współpracę, prezydent obiecał pomoc na tyle na ile może, dyrektor szkoły udostępni nam niektóre pomieszczenia swojej szkoły /sala do briefingów, totalety, biuro zawodów/ oraz teren na pole namiotowe. Takiego pozytywnego podejścia nie widzieliśmy już dawno. Widać, że tam, w Wodzisławiu chcą działać, nie interesują ich pieniądze, nie chcą na imprezie zarobić, chcą po prostu zareklamować miasto oraz zarazić driftem nową społeczność. Więc tak jak my!
Pierwsze co zrobiliśmy to obejrzeliśmy teren na, którym miałoby być miasteczko driftingowe, duży utwardzony teren, gdzie spokojnie mogą się rozłożyć teamy, można zrobić ogródek piwny, katering, stoiska, scenę, cokolwiek. Być może wejście do tego miasteczka będzie płatne.
Obok miasteczka jest stara pokopalniana hala, w której możliwe, że odbędzie się występ DJ-ów grających muzykę industrial. Z tego co już wiem, są chętni aby w tym terminie tam wystąpić, przy okazji DRIFT OPEN. Oczywiście uczestnicy zawodów i ich teamy - wstęp free.
Sama trasa może nie jest zbyt szybka, będą to 3 może 4 zakręty (wariant 4 zakręty z przekładką). Tutaj decydujący wpływ będą mieć sędziowie. Trasa biegnie między zabudowaniami. Brrrr. Będzie zabezpieczona w newralgicznych miejscach bandami betonowymi. Asfalt jest fajny, równo jak stół, ale to nie lotnisko, to zwykła droga, więc szerokość do 7 metrów.
Z tego co wiem, prócz lokalnych mediów chcą reklamować imprezę po stronie czeskiej w radio HELAKS oraz poprzez ulotki.
Po kwalifikacjach sobotnich bankowo parada driftowozów do centrum Wodzisławia Śląskiego prowadzona przez safety cara.

Zauważyliśmy tam taki entuzjazm, że to na serio musi się udać. :) Dlatego zapraszamy wszystkich drifterów, którzy czują się na siłach pojechać w rundzie ulicznej. To będzie fajna promocja tego sportu.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły fajne jak zorganizować miasteczko driftingowe, jakieś sugestie dotyczące samych zawodów to walcie śmiało. Jesteśmy dla Was i w miarę możliwości będziemy działać.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez DoktorKazdaDiagnoza » 24 maja 2012, o 14:16

BMW Świdwin DT melduje sie tam zapewne całym składem ;)
Jedyne o co prosimy to jakby sie udało zrobić bezkolizyjny powrót z końca trasy na jej start :P
DoktorKazdaDiagnoza
Touge Drifter
 
Posty: 563
Dołączył(a): 15 wrz 2009, o 22:09
Lokalizacja: BMW Świdwin DT

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez pusty » 24 maja 2012, o 14:36

Kurcze, ja akurat prawdopodobnie bedę miał wesele...... :cray:
Mam nadzieje, że nie zaproszą, bądź braknie zaproszeń..... :lollol:
Avatar użytkownika
pusty
Touge Drifter
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 sie 2010, o 20:31
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez fasola-DO » 24 maja 2012, o 14:37

z bez kolizyjnym powrotem bedzie problem

piotrus nie dodał jeszcze ze w miasteczku driftingowym będzie stały podgląd tego co się dzieje na trasie na duzym telebimie a po zmroku wyświetlamy przy piwku filmiki z przejazdów :D

Co do parady to będzie obowiązkowa w koncu na legalu i bez utrudnień

Planujemy godzinna prezentację zawodników z autografami zdjęciami więc szykujcie swoje fotki :)

może jakies małolaty zamienią fotkę Justina Biebera nad łóżkiem na waszą

Prośba do was jak macie jakiś kontakt do czeskich zawodników możecie ich śmiało zapraszać lub podrzućcie kontakt do nas z góry dzieki
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez Ariel » 24 maja 2012, o 21:24

To bedzie dobry weekend ! :grin:

Mała zapowiedz:
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez Radzia » 5 cze 2012, o 14:53

i Co tam sie porobiło ze DMP bedzie 18 sirpnia? nie dogadaliscie sie czy jakas pomyłka ?
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez casus maximus » 5 cze 2012, o 15:37

Ten termin był już znany właściwie od początku roku. Chciałbym wierzyć, że to właśnie jest jakaś pomyłka. W końcu współpracujemy z PFD.
Zobaczymy co dalej, póki co nie można się tam z nikim skontaktować i tu jest największy problem.
Znacie nas - robimy coś z niczego, działamy w ekstremalnych warunkach i pewnie w tym przypadku też coś zaradzimy.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez pusty » 5 cze 2012, o 16:11

Ładnie w tym PFD mącą w tym roku z terminami ..... :banghead: Mam nadzieje że data DO się nie zmieni, bo mam napięty terminarz w sierpniu.... :/
Avatar użytkownika
pusty
Touge Drifter
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 sie 2010, o 20:31
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez fasola-DO » 5 cze 2012, o 17:23

ja cały czas wieżę w to że osoba która ogarnia stronę PFD coś pochrzaniła i ze zostanie to wszystko wyprostowane . :confused:

szkoda zaprzepaścić kilku letnią współpracę i trud kilkunastu osób zaangażowanych w uliczną runę w Wodzisławiu gdzie każdy wie jakie to trudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez Banan » 5 cze 2012, o 17:34

Wydaje mi sie, ze to tylko Wy wspolpracujecie z PFD organizujac im Puchar Polski. Oni z Wami niestety nie... Jakies jaja z tymi terminami. :shock:
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez Ariel » 5 cze 2012, o 17:52

Napisalem odpowiedni tekst na ich profilu fb... chamstwo nie zna granic...
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez Radzia » 5 cze 2012, o 20:09

Tak cos mi sie wydaje ze podzieli sie to wszytsko na dwie grupy Elita na DMP a reszta DO i sss jak by nie było jest co raz wiecej zawodników jak i takich imprez.
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez casus maximus » 6 cze 2012, o 06:16

Zobaczymy co powie PFD.
No ja mogę to tylko w ten sposób tłumaczyć, że w Kielcach jest zawsze problem z terminami.

Zobaczymy co w tej kwestii da się zrobić.

Runda w Wodzisławiu Śląskim na pewno się odbędzie i na pewno w sierpniu. Nie ma co się spinać, nie takie kataklizmy się przeżywało. :D
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez DoktorKazdaDiagnoza » 6 cze 2012, o 08:00

No z tym, że niektórzy musza dużo wczesniej planowac różne sprawy i terminy a potem sie wszystko chrzani
DoktorKazdaDiagnoza
Touge Drifter
 
Posty: 563
Dołączył(a): 15 wrz 2009, o 22:09
Lokalizacja: BMW Świdwin DT

Re: Runda uliczna DRIFT OPEN. 18-19.08.2012r. Wodzisław Śląs

Postprzez pusty » 6 cze 2012, o 08:08

DoktorKazdaDiagnoza napisał(a):No z tym, że niektórzy musza dużo wczesniej planowac różne sprawy i terminy a potem sie wszystko chrzani

no właśnie, ja osobiście w terminie DO zrezygnowałemz wesela znajomych, żeby być na tej rundzie..... :banghead:
Avatar użytkownika
pusty
Touge Drifter
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 sie 2010, o 20:31
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Następna strona

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości