Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Postprzez Simons14a » 18 gru 2018, o 20:16

A to jest forum o drifcie czy meblach ?
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 19 gru 2018, o 14:58

spoko @Simons
już "wydriftowałem" tego uzytkownika z forum ban i OUT

spotkało to już wielu tego typu szkod(użytkow)ników i na pewno jeszcze wielu z nich to spotka
to ze dział ma nazwę OFFTOPIC nie oznacza że można sobie tutaj pisać kompletne bzdury przy okazji linkując różne strony i serwisy aby się lepiej pozycjonowały

szukasz mebli, biżuterii, slipek, itp itd zapytaj google albo na pudelku

To jest forum o drifcie i nie ważne w jakim dziale piszemy tu tylko o tym co z driftem związane na całą resztę reakcja będzie zawsze taka sama BAN I OUT i nie znudzi nam się to :lollol: :amen:


jesli ktos trafi na tego typu głupi post wraz z linkami, zawsze moze go zgłosić uzywajac przycisku ! w prawym górnym rogu postu
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Postprzez BPX33 » 19 gru 2018, o 17:57

Właśnie z powodu zalewającego offtopic spamu przestałem tu zaglądać jakieś 3 tygodnie temu, bo wiedziałem co mnie tu czeka... :twardziel:
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Postprzez Bartdrift » 5 lut 2019, o 22:25

To niestety "profesjonalni" pozycjonerzy. Mnie to już nawet nie chce się tego usuwać tyle ich tu grasuję.. Pieprzona plaga.
Poważnie zastanawiam się nad wyłączeniem forum i pozostawienie go tylko do czytania..
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Meble ogrodowe i wszystkie inne bzdury

Postprzez Tougefan » 10 mar 2019, o 10:05

Bartdrift napisał(a):To niestety "profesjonalni" pozycjonerzy. Mnie to już nawet nie chce się tego usuwać tyle ich tu grasuję.. Pieprzona plaga.
Poważnie zastanawiam się nad wyłączeniem forum i pozostawienie go tylko do czytania..


forum ma małą aktywność.je...y fac....k przejął wszystko.sam rzadko wpadam tutaj,ale miło powrócić do tematów gdzie Ludzie którzy trzęśli sceną driftu zaczynali pierwsze kroki w upalaniu bokiem szukali wskazówek tu na forum .oby nie znikło to forum nigdy!najlepsze forum jak dla mnie!pozdro
Tougefan
Król Ronda
 
Posty: 87
Dołączył(a): 21 cze 2011, o 12:50
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości