JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Dział dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w driftingu.

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez PlayboiCarti » 2 sie 2016, o 16:44

Witam,
Pytanie o auto;
Ma służyć do jazdy codziennej, tj. do szkoły itd., ale jednocześnie na tor, czy na rondo :D budżet wiadomo, ograniczony, ale coś do 15k. Myślałem o 200sx z 1.8t, czy Volvo 960 3.0 . Nie orientuje się aż tak więc stąd pytanie, co polecacie. :)
PlayboiCarti
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sie 2016, o 15:27
Lokalizacja: Konstancin

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez trey » 6 paź 2016, o 14:34

chce kupic e36 w coupe do upalania (tor i ulica) 2.5l wystarczy czy szukać 2.8?
trey
Clutch Burner
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 paź 2011, o 12:36
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez marian00 » 6 paź 2016, o 21:56

trey napisał(a):chce kupic e36 w coupe do upalania (tor i ulica) 2.5l wystarczy czy szukać 2.8?



Bez znaczenia, 2,5 trochę słabsze ale równie dobrze da sobie radę co 2,8
Avatar użytkownika
marian00
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:56
Lokalizacja: Łazy

Subaru 98 combi do driftu

Postprzez Despacito » 25 sty 2019, o 16:34

Hej, jak wygląda sprawa z samochodami z Korei? Mega podoba mi sie sylwetka, mam okazje kupic fajnego gruza za male pieniądze. Jak wygląda sprawa z upalaniem? Na razie mam małe pojęcie o mechanice. Czy da się latać bokiem takim wynalazkiem :banana:
Avatar użytkownika
Despacito
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2019, o 16:31
Lokalizacja: Luboń k. Poznania

Pierwszy driftowóz.

Postprzez tkpk » 11 kwi 2019, o 21:15

Witam, mam dylemat w wyborze samochodu. Zastanawiam się głównie między e36 1.8is lub 2.0, a fordem sierrą 2.0 DOHC. Dodam, że za sam samochód będę chciał maksymalnie 7-8 tysięcy i potem jakoś w niego trochę włożyć. Trochę się boje tej sierry bo słyszałem, że często silnik dostaje jakichś awarii, a interesują mnie przede wszystkim przez cenę, bo za 3500 zł znalazłem samochód (wymaga napraw, bo uszkodzona uszczelka pod głowicą), a kilka bmw już w takiej cenie widziałem to same trupy były przeżarte przez rdze. Moje pytanie więc dotyczy głównie tej sierry jak to jest z tym samochodem? opłaca się go kupić i naprawiać, czy lepiej szukać jakiegoś e36 z te 7-8k .
tkpk
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 23:13
Lokalizacja: Września

Re: Pierwszy driftowóz.

Postprzez Chycu » 12 kwi 2019, o 20:09

tkpk napisał(a):Witam, mam dylemat w wyborze samochodu. Zastanawiam się głównie między e36 1.8is lub 2.0, a fordem sierrą 2.0 DOHC. Dodam, że za sam samochód będę chciał maksymalnie 7-8 tysięcy i potem jakoś w niego trochę włożyć. Trochę się boje tej sierry bo słyszałem, że często silnik dostaje jakichś awarii, a interesują mnie przede wszystkim przez cenę, bo za 3500 zł znalazłem samochód (wymaga napraw, bo uszkodzona uszczelka pod głowicą), a kilka bmw już w takiej cenie widziałem to same trupy były przeżarte przez rdze. Moje pytanie więc dotyczy głównie tej sierry jak to jest z tym samochodem? opłaca się go kupić i naprawiać, czy lepiej szukać jakiegoś e36 z te 7-8k .


porównaj sobie jak jedzie sierra 2.0 a jak bmw 2.0
zobacz ile masz czesci "do sportu" do bmw a ile do sierry
Chycu
Król Ronda
 
Posty: 98
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 17:38
Lokalizacja: Zakopane

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez PaJaC » 27 kwi 2019, o 20:53

Witam ! Co mozna teraz znalezc za okolo 140k ? Myslalem nad przerobieniem jakiegos amerykanca ze wzgledu na rozmiary i pojemnosci.
PaJaC
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2019, o 20:49
Lokalizacja: Łódź

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez Simons14a » 9 maja 2019, o 19:18

Najlepiej i tak wyjdzie kupienie profesjonalnego driftowozu najlepiej od jakiegoś dobrego zawodnika ale to nie sezon na kupowanie bo jeżeli ktoś nie sprzedał po zeszłym sezonie to teraz będzie się chciał bawić dalej,taka kwota pozwala Ci szukać samochodu pod około 200k minus targowanie.
Oczywiście jak każdy pewnie uważasz,że jak sam kupisz,zrobisz po swojemu to i tak wyjdzie lepiej i taniej-NIE TAK NIE BĘDZIE,ale każdemu z nas tak się kiedyś wydawało.Pozdro :grin:
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: JAKIE AUTO KUPIĆ - TU ZADAJEMY TO PYTANIE

Postprzez Czosnecki » 3 kwi 2021, o 12:23

Witam szanownych Drifterów :D Szukam samochodu na początek zabawy z driftem.
Co myslicie o tym egzemplarzu : https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e36-3-0 ... J69yB.html
Na cos szczegolnego zwrocic uwagę? moze to zabawka okogos z tego forum? :scratch:
pozdrawiam :)
Czosnecki
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2021, o 11:52
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Początkujący

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Heise IT-Markt [Crawler] i 1 gość

cron